Jump to content
GIGN Forum

Palīdziet Ar Cs


Recommended Posts

Bet vai te ir īstā vieta? Negribējās kļūdīties un sākt stāstīt bēdu, kur nedrīkst sad.gifsad.gifsad.gif

daunis, bļeģ. no sākuma sadaļā par pasākumiem iedirs topiku, kur tu meklē maukas un tagad sadaļā "Problēmas & risinājumi" prasi vai šeit drīkst ierakstīt savu problēmu violent1.gif

par topiku - ko tu novilki pēdējo - cs, paču vai hvz ko? vēlreiz pamēģināji instalēt?

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gif :rrrr:Ja nezini, nelamājies, blin! Es vakar piereģistrējos un atstāju autologinu on un bračka sadomāja mani izčakarēt, kamēr es skatījos filmu pa tv smiliez.de_2477.gif Labi vēl, ka banu dēļ tā idiota nedabūju.

Nu mēģināju instalēt pašu jaunāko CS vairākas reizes. Neko par kaut kādiem vēl tur patcheim nezinu. Man XP SP3.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifJa nezini, nelamājies, blin! Es vakar piereģistrējos un atstāju autologinu on un bračka sadomāja mani izčakarēt, kamēr es skatījos filmu pa tv smiliez.de_2477.gif Labi vēl, ka banu dēļ tā idiota nedabūju.

Nu mēģināju instalēt pašu jaunāko CS vairākas reizes. Neko par kaut kādiem vēl tur patcheim nezinu. Man XP SP3.

kā es varu zināt, ko dara tavs bračka, kamēr tu skaties TV?

tb css? kad tev izmet to erroru? instalācijas sākumā, beigās vai vidū? novelc citu instalācijas paketi

Link to comment
Share on other sites

Kas ir CSS? Es maz ko saprotu no šitā, man tikai pavisam nesen ieteica pamēģināt. Prasīju vienā čatā kur ir par CS zinoši cilvēki, mani atsūtīja uz šo forumu sad.gif

Nu novilku no viena drauga ftp servera, izmet man to erroru instalācijas beigās kaut kur. Vai tam ir tik liela nozīme? Palīdziet, nekādi nesanāk wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Laikam būs jāiet kaut kur citur lūgt palīdzību, te visi tādi krutie, kas jaunos neciena vai arī nejēdz atbildēt ne uz vienu normālu jautājumu smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

kā es tev varu palīdzēt, ja tu pat nezini, ko tu instalē? smiliez.de_2125.gif

laikam tad tev ir css. krch novelc šito un instalē

Link to comment
Share on other sites

kā es tev varu palīdzēt, ja tu pat nezini, ko tu instalē? smiliez.de_2125.gif

laikam tad tev ir css. krch novelc šito un instalē

Nu paldies, uzliku vilkties.

Bet tev nav nekādas nojausmas, no kā tāds errors? Tev vai vēl kādam tā nav bijis?

Un man nav CSS, tas draugs teica ka esot tieši CS.

Link to comment
Share on other sites

Bet tev nav nekādas nojausmas, no kā tāds errors? Tev vai vēl kādam tā nav bijis?

Un man nav CSS, tas draugs teica ka esot tieši CS.

tas error ir tāpēc, ka instal failā k-kas trūkst

tad noskaidro, ko tev draugs iedeva un uzraksti googlē - download "spēles nosaukums" (jāraksta bez pēdiņām)

pirmais, ko devu tev nokačāt bija cs 1.6, kas arī ir populārākais no visiem cs un ko pārsvarā spēlē visi

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

cs 1.6 tāds arī ira? man viņš teica, ka tas ir cs2

cs2 nav smile.gif

pirmais, ko tev devu kačāt bija cs 1.6 (bilde)

a otrais ir cs: source (bilde)

steam - orģinālais cs, kurš ir jāpērk pa naudu

non-steam - neorģinālais, kurš arī tev ir vajadzīgs

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Pag, a par ko tad mēs te visu laiku runājām?  shock1.gif

spēli counter strike

/me līks

photoshop apzīmē ar PS, nevis CS

krch kačā šeit torentu, atver ar utorrent un velc

edit: smiliez.de_2125.gif , tu mani nogalināsi laugh.gif

velc to, ko es tev iedevu šajā poustā

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...