Jump to content
GIGN Forum

W-_-b Themovie Trailer!


siruss
 Share

Recommended Posts

siruss, ir tiesham labi wink.gif tikai vaidzeja kaadu fragu iebaazt. vai es nezinu ko. wink.gif bet izskatas ka muuvijs buus labs.

kvalitaate ir vnk perfect.

ceru ka tur buushu ari es biggrin.gif .

wink.gif GOOD JOB .

EDIT#1: esmu tev aizsutijis vienu demku, kur ir ~3 normali momenti. bet pagaidam vairak demkas tev nesutishu jo parejas vnk reaali ies*kā.

Edited by Wanted-_-boy[RobZombie]
Link to comment
Share on other sites

,May 23 2007, 19:01]* tas nav muuvijs .  dry.gif

* tas ir TRAILERIS - taada kaa reklaama par drizumaa iznaakosho muuviju... vai iznaakosho produktu. tongue.gif

laugh.gif  nesanak gudri runat  thumbsup.gif

ja tas bija man domaats, tad uzreiz saku dzhekinj tu esi nuubs XD.gif

un kaads labums mums no taa treilera? mees redzam, kaa izskataas cs? aaa lasiiju ieprieksheejos postos, ka tip var redzeet kaadi effeckti, omfg! lol XD.gif

pashi vienkaarshaakie effekti XD.gifXD.gifXD.gif

LOL

P.S. necenshos gudri runaat, jo man jau nevaig izcelties, kaa dazham labam ar uuberiigu muuviju, aaa sorz "traileri" (ieteiktu tev uzzinaat ko tas vaards iisti noziimee shajaa gadiijumaa, jo tu sevi tikai paraadi muljkja lomaa ar saviem postiem! smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

ja tas bija man domaats, tad uzreiz saku dzhekinj tu esi nuubs XD.gif

un kaads labums mums no taa treilera? mees redzam, kaa izskataas cs? aaa lasiiju ieprieksheejos postos, ka tip var redzeet kaadi effeckti, omfg! lol XD.gif

pashi vienkaarshaakie effekti XD.gifXD.gifXD.gif

LOL

P.S. necenshos gudri runaat, jo man jau nevaig izcelties, kaa dazham labam ar uuberiigu muuviju, aaa sorz "traileri" (ieteiktu tev uzzinaat ko tas vaards iisti noziimee shajaa gadiijumaa, jo tu sevi tikai paraadi muljkja lomaa ar saviem postiem! smile.gif )

a manu prāt šitas posts tevi padariija mulkja lomā tongue.gif Ja tu esi tads pro muvie maker para kadu savu muvie ar cool efektiem ( ja tu vispar kadu māki uztaisīt) nedirs labāk ja tu nemāki labak tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...