Jump to content
GIGN Forum

Tu vs Cilveeks


}I{yk_
 Share

Vai jums tiik players ar nicku Cilveeks (bulletproof)?  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

UUUUUUUUU hache papa....

LOOL.

Gribeetu redzeet kaa tu iedod kaadam pa pieri........lame.....

Un ja tu esi tas lielais siteejs(loughing out loud) varam visu sarunaat.

paga, infusions mums bija Porkijs. Tak tika atrasta vinja bilde hokeja formas teerpaa un kaads labdaris gremdeejaas patiikamaas atminjaas par to kaa muusu Porkijs tika apcelts.

DON'T UNDERESTIMATE PORKY

Link to comment
Share on other sites

Vaitad kaut kur bija rakstiits , ka es infusion gribu iedot pa muti cilveekam ? NEE

Es teicu ka daudzi grib vinjam iedot purnaa , tas ka juus esat taadi varjoni braukdami virsuu 14 gadiigam zeenam ir vienkaarshi APBRIINOJAMI . Es labi apzinos ka cilveekam pa muti neiedoshu , bet zinu cilveekus kas manaa vietaa sho izdeviibu nekad nelaistu garaam evil6.gif , visvairaak cookie kaa piemeers . Zeonaa visiem tu riebies cilveek , vinji tevi tur naudas un skilla peec , peec buutiibas tev taada nav (skilla) . Gan jau , kaadu dienu , tiksi pielikts pie sienas , sists un meerceets .

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es labi apzinos ka cilveekam pa muti neiedoshu , bet zinu cilveekus kas manaa vietaa sho izdeviibu nekad nelaistu garaam

Mees visu ljoti aatri varam sarunaat.Kad izdomaa dod zinju o.k.?

P.S.

peec buutiibas tev taada nav (skilla)

LAME ja nav ko pateikt tad nesaki neko.Nevis saac beztolkaa dirst.

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

emmm infusion tu tik tieshaam esi paarliecinaats ka zeona es riebjos ? nu es shaubos varbuut ir kaadreiz ka es palieku dusmiigs tad riebjos bet tici man paareejoe laiku esmu sakariigs ... varam paprasiit kaadiem tici man vinju domas par mani ir mainiijushaas .. (vismaz dazhiem riktiigi)

Link to comment
Share on other sites

Man juus jaaapbeedina antiCilveeki ! mums ar cilveeku viss ir kaartiibaa ! ir mainiijies ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa meedz teikt shis topiks ir izsmelts, uzzinaajaam kaut ko par zhuku ,uzzinaajam ,ka cilveeks beidzot tomeer ir mainiijies cool2.gif Tagad pietiks spamot...

Link to comment
Share on other sites

jaasakaa taa smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

es apraavos ? nee , nemaz. Ar cilveeka stulbumu esmu sastapies pat shonedeelj , white-line paskatoties uz tevi fotograafijaa nodomaaju , ka ar tevi jau kaushanaas nebuus baby.gif . Par skillu , bija viens posts par acc iedoshanu 4tusaa , vinju nodirsa un teica visi ka vinjam skill 0 , fraggers , nekas vairaak , aima nav , taktikas nav , nederiigs pubers.

Nu redzeesim vai ir mainiijies

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Jaa tu apraavies jo tu teici , ka zeonaa vinu neieredz , bet redzi , ka domas itr mainiijushaa , oo tjipo , tu saki , ka ar mani kaushanaas nesanaaks tad sarunaajam , tjipo , tu papa , zb losis , nu sarunaajam un tad gign.lv ieliksim iznaakumu , ja tu esi tjipo papa tad sarunaajam kautkur , tu papa tev mashiina tad atbrauc uz talsiem tikai pasaki kad uz viss noorganizeejam. o.k.?

Tikai dod zinju....

Link to comment
Share on other sites

shonedeelj pat runaaju ar svariigu zeonas biedru un vinsjh man teica , ka cilveeku tur tikai tapeec lai vinsh par zeonu speeleetu ,

OMFG tu esi gjeenijs varu dereet ka vinjsh veeleejaas palikt anoniims un tu luuk peec vinja veelmes tagad neteiksi vinja vaardu

tu smirdi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...