Jump to content
GIGN Forum

Atkal Kārtējā Probza


Recommended Posts

Nu tad taa.. paarinstaleeju PC.. nu un tagad nav skanjas.. netijs man sutiija vienu realtek draiveri.. ieinstaleeju un tikuntaa nav skanjas zaban.gif

problema: Datoram pec parinstaleshanas nav skanjas

jautajums: Ko dariit?

piebilde -> luudzu pasakiet, kas jaadara.. pa soljiem.. sad.gifwacko.gif

paldies.

Edited by SnuFFmeN
Link to comment
Share on other sites

vajag atrast pareizo draiveri, visvienkāršāk būtu meklēt mātesplates diskā! wink.gif

tur jau tā lieta.. es ielieku mātesplates disku un tam diskam ir autorun.. tad parādās "we do not support this M/B" - "Mes neatbalstam šo matesplati" dry.gif

Link to comment
Share on other sites

sorrī par dubultpostu, bet tomēr man kkā ļoti gribas dzirdēt arī kādas skaņas no sava datora tumbiņām.. dry.gif

LŪDZU PALĪDZIET!

ko darīt, ja lieku sava datora mātesplates disku un man rāda "Sorry, we do not support this M/B" unsure.gif

+ vēl.. kā sauc programmu, kurā var uzzināt ļoti daudz par savu datoru ( piem. kāds skaņas draiveris, kāda videokarte utt. ) ? confused.gif

Edited by SnuFFmeN
Link to comment
Share on other sites

sorrī par dubultpostu, bet tomēr man kkā ļoti gribas dzirdēt arī kādas skaņas no sava datora tumbiņām..  dry.gif

LŪDZU PALĪDZIET!

ko darīt, ja lieku sava datora mātesplates disku un man rāda "Sorry, we do not support this M/B"  unsure.gif

+ vēl.. kā sauc programmu, kurā var uzzināt ļoti daudz par savu datoru ( piem. kāds skaņas draiveris, kāda videokarte utt. ) ?  confused.gif

everest laikam

//this post is from crushy// wink.gif

Edited by DoLLaarS
Link to comment
Share on other sites

megini uz pamatplates atrast kaut kadu identifikatoru... parasti tas ir kaut kur starp procesora slotu un agp/pci-e slotu... man teiksim tur staav rakstiits ar lieliem baltiem burtiem GA-8KNXP...

pectam meklee googlee sho te identifikatoru

Link to comment
Share on other sites

megini uz pamatplates atrast kaut kadu identifikatoru... parasti tas ir kaut kur starp procesora slotu un agp/pci-e slotu... man teiksim tur staav rakstiits ar lieliem baltiem burtiem GA-8KNXP...

pectam meklee googlee sho te identifikatoru

hmm... man ķip jāver vaļā dators un jāmeklē tas identifikators, ja? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

visbiežāk pārinstalējot PC, neizdarot visu daudz maz pareizi pa soļiem uzinstalejot XP, tad draiverus utt.. vienkārši kadu draiveri var neatpazīt. ja tas tika pareizi izdarīts, tad visticamak ka ir japārliek sound driver (pārinstalēt tipa)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...