Jump to content
GIGN Forum

dlja JackD, }I{yk


spEEdy
 Share

Recommended Posts

Pohozhe, dlja menja GIGN community razdelilos sledujushim obrazom:

JackD, }I{yk s odnoj storoni i vse ostalnie - s drugoj storony.

Pervyh ja ne ponimaju, vtoryh ponimaju.

1.Ja ne ponimaju, zachem JackD pri kazhdom udobnom sluchae schitaet neobhodimym publichno ujazvit' menja?

citaty on:

speedy bog

speedy car'

naprjagi mozg

cherep ne zhmet?

kupi mozg

citaty off

Ja tebja chem-to obidel? Izvini menja pozhalujsta, ja ne hotel. Ty schitaesh, chto ja polagaju sebja samym krutym na GIGN'e? Ty oshibaeshsja. Ja schitaju, chto ty, JackD, igraesh gorazdo kruche menja.

2.Ja ne ponimaju, zachem }I{yk pri kazhdom udobnom sluchae schitaet neobhodimym ujazvit' menja?

citaty on:

lmr

lamer

bot

citaty off

Ja tebja chem-to obidel? Izvini menja pozhalujsta, ja ne hotel. Ty schitaesh, chto ja polagaju sebja samym krutym na GIGN'e? Ty oshibaeshsja. Ja schitaju, chto ty, }I{yk, igraesh gorazdo kruche menja.

Dlja ostal'nyh:

Vy zadaetes voprosom, zachem ja eto vse zapostil v forume?

Otvechaju: chtoby publichno zajavit', chto schitaju, chto za nikami JackD, }I{yk skryvajutsja

latentnye pederasty, u kotoryh gnojnik ih chernyh dush pereodicheski proyvaet i brizgaet teplym gnoem na menja. Ja brezglivij. Mne eto neprijatno. Ja igraju dlja udovolstvija. Ja nikomu nichego ne dokazivaju. Ja ne uchastvoval nikogda ni v odnom turnire. Ja ne budu samym luchshim. Vse, chto ja hochu, - poluchat udovolstvie vecherami posle raboty. A ety, vyshepoimenovannie, mne eto udovolstvie portjat.

I ja soobshaju im: chtoby sohranjat svoe dushevnoe ravnovesie, ja budu k vam pridiratsja, budu zhdat' malejshego narushenija pravil igry na servere, chtoby kicknut' ili zabanit'(osobenno chutko ja budu vyiskivat' naezdy na sebja).

P.S. Jesli vdrug, neuvazhaemye JackD, }I{yk, ja ponjal vashi repliki v moj adres prevratno, i vy na samom dele hoteli so mnoj podelitsja svoim bogatym vnutrennim mirom i horoshim nastroeniem, a ja ne ponjal etogo, napishite mne pozhalujsta ob etom. (Precedent est' - s 'cilveeks' u nas zakljuchen mir).

Link to comment
Share on other sites

nu biezhi tiek teiks : " pubaa visi ir dievi vai arii pubaa taa var speelet jebkursh "

un apec ka tu speedi laikam nepiedalies nevienaa cw (vai arii tevi paziist tikai no puba) kur itkaa visi speelee nopietni vinjiem vienkarshi skauzh, besii, kretinee tas ka tu pubaa speele labaak par vinjiem evil6.gif

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

:)

Govorja obomne...

Prosta ti mne neo4enj nravi6sja c togo vremenja, kogda ja prosil slot na GiGne...

Ti 4eta tam na menja..... karo4e

zabej

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

nu biezhi tiek teiks : " pubaa visi ir dievi vai arii pubaa taa var speelet jebkursh "

un apec ka tu speedi laikam nepiedalies nevienaa cw (vai arii tevi paziist tikai no puba) kur itkaa visi speelee nopietni vinjiem vienkarshi skauzh, besii, kretinee tas ka tu pubaa speele labaak par vinjiem evil6.gif

Speedijs ir piedalījies vairākos gazeros, kad arī es esmu spēlējis un arī tu radler, starp citu. Drīzāk vienkārši Žuks un kompānija ir pretīgu kretīnu bars (tāds iespaids man ir radies pēc reāla offence uz mani čatā), kuru uzvedība ir salīdzināma ar piesiešanos garāmgājējiem uz ielas ar idiotiskiem uzbraucieniem.

smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

EE tu gjeenij! kursh te mudaku nomeetaaja ar textu - man prieks ka krievi zaudee... (par hokeju)

bljin - es tevi kaa latvieti neaizskaru! neaizskat mani!

Tu manu reakciju sauc par offence?

es gan to driizaak nodeeveetu par defense...

es saasinaati uztveru visu nievaajosho attiexmi pret krievu tautiibu...

un es domaaju ka tas nav nekas slikts.. bet ja tu nevari savu bazaru savaldiit - NO RESPECT..

Un gjeenij - kaa tad tu komenteesi to ka "Latvijas komandaa" (par latvieshu komandu to nevar nosaukt)

tik daudz krievu?

Tad nu padomaa MOZG - par ko tu priecaajies...!?!?

un ja shijaa topicaa tu kautko saaki mudiit buutu padomaajis - vai tikai Speedy nav krievs (es domaaju ka nemaldos)

Karo4e - es tev neko nebuutu teicis, ja vareetu tev GiGn`aa ban uzlikt, buutu dariijis to kluseejot... Padomaa par to..

Link to comment
Share on other sites

ak dieninjaas zhuk, es domaaju tu praatiigaaks...

Katram tak ir sava komanda par kuru tiek fanots un kura nepatiik. Man teiksim besii chehijas komanda, vaacieshi un dazhreiz zviedri. (nestaastiishu visus iemeslus bet plashos vilcienos tas vareetu buut vinju speeles stils) Krievijas komanda man arii iipashi nesimpatizee. Vot somi un slovaaki man patiik...

KAADS TAM VISPAAR SAKARS AR KAUTKAADU nacionalitaati?

Un gjeenij - kaa tad tu komenteesi to ka "Latvijas komandaa" (par latvieshu komandu to nevar nosaukt)

tik daudz krievu?

shis teksts vienkaarshi bija smiliez.de_82.gif Pretiigi apzinaaties ka tu vispaar kaut ko taadu speej pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Bljin kaa tu nesaproti!!!

Es katru dienu dzirdu krievi taadi, krievi shitaadi...

MAN ZB TAs

vienkaarshi buutu izveeleejies noformuleejumu..

pem

KAA MAN PATIIK KA ZVIEDRI VINNEE..

Un viss ir OK.

juus teiksiek - piekasiishanaas siikumiem...

Vienkaarshi - savs "bazars" ir jaaizveertee.

Bet gordons to aciimredzot nedara.

2 macho. man shaada runaashana, apvainoshana (taa es to uzskatu) NENORMAALI tracina..

Un diez kaadas replikas es izpelniitos, ja latvijas speeles laikaa es ko taadu atljautos...

un man vienmeer rodas jautaajums KO KRIEVI TIESHI TEV, RUNAATAAJ, IR IZDARIIJUSHI?

saint`s man visu laiku saka Gordons normaals 4els...

Nu tad normaalais 4el - aizej uz maska4ku ar plakaatu pie kruutiim:

OH, kak mne nravitsa 6to russkie poigrivajut..

P.S.

Ghordhon - Baidz te piesaarnjot visus topicus ar saviem logiem...

Link to comment
Share on other sites

Bljin kaa tu nesaproti!!!

Es katru dienu dzirdu krievi taadi, krievi shitaadi...

MAN ZB TAs

vienkaarshi buutu izveeleejies noformuleejumu..

pem

KAA MAN PATIIK KA ZVIEDRI VINNEE..

Un viss ir OK.

tas ir slimi

tava uztvere kas ir apvainojums un kas nav ir smagi pa taalu aizgaajusi. kaada starpiiba vai vinjsh priecaajas par zviedru uzvaru vai krievu zaudeejumu. Viens un tas pats.

un man vienmeer rodas jautaajums KO KRIEVI TIESHI TEV, RUNAATAAJ, IR IZDARIIJUSHI?

Man atsevishkji krievi pietiekoshi daudz ko ir izdariijushi un es par to vareetu runaat un runaat, bet es apzinos ka visi taadi nav.

saint`s man visu laiku saka Gordons normaals 4els...

Nu tad normaalais 4el - aizej uz maska4ku ar plakaatu pie kruutiim:

OH, kak mne nravitsa 6to russkie poigrivajut..

Nejauc luudzu fanoshanu par sportu ar kaukaadu rasismu...

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi buutu izveeleejies noformuleejumu..

pem

KAA MAN PATIIK KA ZVIEDRI VINNEE..

Un viss ir OK.

kāpēc man būtu jāizvēlas savādāks formulējums? domā mani interesē, ka tev ir kaut kādi aizspriedumi vai problēmas?

juus teiksiek - piekasiishanaas siikumiem...

Vienkaarshi - savs "bazars" ir jaaizveertee.

Bet gordons to aciimredzot nedara.

violent1.gif kāds "bazars"? par to, ka es hokejā fanoju par komandu, kas vinnēja komandu, par kuru fano tu? tāpēc tev tavs vīra "prāts" dod tiesības čatā dirst uz manis?

saint`s man visu laiku saka Gordons normaals 4els...

Nu tad normaalais 4el - aizej uz maska4ku ar plakaatu pie kruutiim:

OH, kak mne nravitsa 6to russkie poigrivajut..

dēļ tādiem cilvēkiem kā tu arī rodas nacionālie aizspiedumi. nedomā, ka visi ir tādi kā tu, kas mēģina apzināti veicināt sabiedrības šķelšanos.

P.S.

Ghordhon - Baidz te piesaarnjot visus topicus ar saviem logiem...

c'mon tu te atnāc un tagad norādīsi, ko man darīt? ar kādām tiesībām?

es esmu pieaudzis cilvēks un dzīvoju sabiedrībā, kur šādas muļķības un aizspriedumi nepastāv. tāpēc man joprojām ir nesaprotama tava nostāja, un tas kāpēc tu lecies uz mani, speedy un kas lai zina, uz ko vēl.

Link to comment
Share on other sites

Pasaki aciis...

Atnaac uz disconetu..

Nevis seedi kautkur ****** un le4ii..

Un vareesi raadiit Teevu un attieciigi Viira bazaru.

Viss

Tev ir uztveršanas problēmas?

Es neko netēloju. Vienkārši beidz gānīties uz citiem; liec mieru, sēdi disconetā un spēlē cs. Neko no tevis vairāk neprasa.

Link to comment
Share on other sites

Pasaki aciis...

Atnaac uz disconetu..

Nevis seedi kautkur ****** un le4ii..

Un vareesi raadiit Teevu un attieciigi Viira bazaru.

Viss

nu bļa nu. Gordons visu tev normaali paskaidro a tu vispaar neklausies...

Ja nesaproti tagad tad nesapratiisi arii tad kad vinjsh aizies un tev aciis pateiks...

Link to comment
Share on other sites

Protams juusu striids neatiecas uz mani, bet no savas puses varu teikt, ka esmu i Krievs i Latvietis. Taadeejaadi veelos teikt, ka mums visiem ir jaaizmirst visi incidenti kas ir radushies kaut kaadu valsts viiru ietekmee un jaadziivo mieraa.

Es domaaju, ka patiesiiba nav noziimes nacionalitaatei, bet gan muusu attieksmei pret to !

Ja arii krievi ir nodariijushi postu muusu tautai - LATVIESHIEM tad jau mees viennoziimiigi to nevaram attiecinaat uz visiem, taapeec arii mani aizskaara shis forums !

Katraa zinjaa es domaaju, ka savas domstarpiibas varat atrisinaat daudz mieriigaaak, bez savas taisniibas pieraadiishanas (jo katram ir sava taisniiba) un neviens neveelaas piekaapties !

Bet vai tas ir taa veerts ?

Es uzskatu ka mees vismaz gign servera geimeri varam atrast kopeeju valodu un dziivot bez shaadaam probleemaam !

Kaa vienmeer Ar cienju Pulkvedis !

Link to comment
Share on other sites

Pasaki aciis...

Atnaac uz disconetu..

Nevis seedi kautkur ****** un le4ii..

Un vareesi raadiit Teevu un attieciigi Viira bazaru.

Viss

Nu, shis jau toch peec siika perdelja izklausaas.. Kaa kaut kas nepatiik, taa uzreiz saak meetaat kruto - tjipa, davai, tagad naac pie maniim uz turieni un turieni!

Nemaniiju, ka Gordons buutu pateicis kaut ko tik shausmiigi aizskaroshu.

Link to comment
Share on other sites

osh tu esi zhuku redzeejis ? un zhuj tu esi Gordonu redzeejis ??? MANLEIKAS KA NEE !

so padomaajiet veelreiz vai iet vai neiet vienam pie otra ! punkc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...