Jump to content
GIGN Forum

Hak


scad^^,
 Share

Recommended Posts

neko nerakstam te.. pats spleeju mu takaa scad neko tu nedabuusi laugh.gif maybe bi6ku paliidzee6u...

ieej irc un pameklee lapas ... tur buus daudz serveru un starp tiem arii mu hacku lapas.. bet 70% serveros neuzlauziisi.. bet zinu hacku uz new hope serveri evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja serveri netaisīja dauņi, tad tik tiešām - neuzhakosi. Pārsvarā, lai serveri aizsargātu no visiem šitiem Vault, Stats Blastiem vajag tikai dažus portus nomainīt i viss..

Še ja tev tas liks justies varenam..

Link to comment
Share on other sites

nu es savulaik biju hackojis mna pazinjas muu kurs kjipa baigis specs visu tik kruta uztaisija i aizsardzibu i pashu serveri ar effektiem un automaatiskiem qwestiem utt un es to mu uzhakoju un sev liku resetus levelus status un itemus kadus gribeju un vinsh neko pat nenojauta (iekluvu servera datu baazee caur nenosleegtajiem portiem)

bet diemzel man taas progas vairs nav un neatceros kur dabut

tur vaidzeja trios progas 1. vienu ar kuru skeneet portus 2.lai dabuut mu itemiem hex kodus un tresaa kur ievadiit serveri ip hex kodus portus nenoslegtos utt

P.S. tiki visiem kas to mak iesaku ar leveliem un resiem statiem visu kartigi apreekinaat lai anv taa ka tev uz otra reseta ir stati kaa jaabut kkada 5 visam jaabuut izhalkuleetam lai nepieker un neiesaku likt uzreiz sev setus ar max opcijaam jo tas var kluut aizdomiigi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...