Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Fps


d1mage
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir probleema ar fps.

Pirms format c fps bija 60 un viss bija labi, bet peec format(video kartei ir tie pashi driveri, tikai no nvidia.com nevis no diska, iisti nezinu vai ir shkirba) fps leeka pat uz gludas griidas. Pirms format fps burtiski staaveeja uz 60.... Video kartei izmeeghinaaju arii jaunaakus driverus, bet nekaa... pats iisti neesmu iebraucis kur vareetu buut kljuuda... fps leekaa parasti no 40 - 60 bet gadaas briizhi kad ir par 10 - 30...

vainu esmu smiliez.de_2428.gif vai.... (GeForce 7300GT ddr2 256mb 128bit)

Edited by d1mage
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, man ir probleema ar fps.

Pirms format c fps bija 60 un viss bija labi, bet peec format(video kartei ir tie pashi driveri, tikai no nvidia.com nevis no diska, iisti nezinu vai ir shkirba) fps leeka pat uz gludas griidas. Pirms format fps burtiski staaveeja uz 60.... Video kartei izmeeghinaaju arii jaunaakus driverus, bet nekaa... pats iisti neesmu iebraucis kur vareetu buut kljuuda... fps leekaa parasti no 40 - 60 bet gadaas briizhi kad ir par 10 - 30...

vainu esmu smiliez.de_2428.gif vai.... (GeForce 7300GT ddr2 256mb 128bit)

Tas nav par temu bet es esmu atkartiigs 74% no CS

Link to comment
Share on other sites

vert sync off

Saki paldies *venceso so man vins ieteica un man ir 100 fps vins paliidzeja man es tev smile.gif

ieej videokartes settingos izsleedz Vertical sync !!

desktop > lapaa peles poga > properties > settings > advanced > GeForce FX5200 > un tad pameklee perfomerance & quality vai kautkas tad sun tur var izsleegt to vertical sync tur ir kjeksiitis to izkjeksee un spied oK!!!!

Link to comment
Share on other sites

nja.. man ar integreto 64Mb videokarti fps 60-80

rolleyes.gif

tas taa.. bet visticamak ka tev tiesham draiveri vajag parinstalet, a ta tev PC nelago? tika cs? smile.gif

Edited by cukcuk
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...