Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Uzskatu, ka tas tak nav vajadzigs.... Vnk uzliec balsoshanu un viss.... Vai ari (ja adminiem nev tiesibas uz amx_map)

Tad sarekini cikos ir kura mape... un mapcyklaaaa noteiktos laikos ieliec to MAZO mapi...

Agrak tas mapchange per time bija (man pasham bij) tagad vairs nevaru atrast sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es cik gign search mekleju, nav tadas programmas uztaisi divus mapcyle un ejot gulet ieliec otru ar mazajam mape un no rita mapcyle ar lielajama mapem wink.gif !LOl

Wo Wo ta ir lapa doma... Bet es esku! ir tac PLUGINS! Ja nav uztaisi pac!!! biggrin.gif Nav gruti... (panjem par paraugu kadu citu mapchange pluginu)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja man pasham butu jataisa, es taisiitu shadi ... uzraxtitu sev scriptu, kas peec piemeram 02:00 iekope ieksh cstrike citu mapcycle, ka ari serverim nodotu caur rcon reload ...... piemeram pulkstens 10:00 vins iekope atpakal veco mapcycle un atkal uztaisa reload ... teoretiski vajadzetu stradaat un nav ari sarezgiiti ....

Kka neticas ka prieksh ta nava amxx scripts, bet nu vel jau var paskatities amx scriptus .... tur beizhi vien var daudz ko atarst- nedaudz pielabot, vai pasmelties idejas un gatavs ...

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...