Jump to content
GIGN Forum

blasojiet :)


infusion
 Share

buut vai nebuut ?  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tjipo nezinu ar ko esmu izpelnijies dabas briinuma statusu , patieshaam nezinu , pat mani nav briidinaajushi , maybe kaads vienkaarshi gribeeja paprikoliities . Balsojiet apdomaajiet vai tieshaam man vajadzeetu piedereet pie briinuminjiem zaban.gif .

aaij fuck nepareizi uzrakstiiju balsojiet ...

Link to comment
Share on other sites

btw , tu praktiski peec katra kaada cita dabas brinuma posta , vinjus noniecinaaji ar tekstiem - "Nespeeju iztureet shos dabas briinumus , vinji mani kaitina , manas acis to neizturees u.t.t " smiliez.de_2428.gif , btw , man poh , vai esi tu dabas briinums vai neesi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidaam, neviens iznjemot tevi neuzskata ka tev vaidzeetu nonjemt sho burviigo grupu...

nee sooooreeee, golfijs ar savaam ziliatsistajaam rokaam netraapija 1majaa variantaa sad.gif .

Taa kaa infusion pats laikam grib buut dabas briinums.

Link to comment
Share on other sites

affirmative tongue.gif

esmu dabas briinums un ar to lepojos biggrin.gif

Dabas briinumiem ir....mazinjsh IQ 4.gif chuvax un tu ar to lepojies?

Link to comment
Share on other sites

hmm tik tagad pamaniiju ka infusin neprot pat uzrakstiit vaardu balsojiet bez kljuudaam kas jau taa ir relatiivi elementaari

zaban.gif , shajaa situaacijaa es esmu mulkja lomaa ? nee , sorry , es ierakstiju sorry ka nepareizi uzrakstiiju nosaukumu , aa , tu nepamaniiji ? vai vienreiz stumbram abloms ?

aa , un arii , BLJAD kas jums ir ar to naakshanu barinjaa ? Es negribu buut dabas briinums , vai tas nebija izteikts pashaa saakumaa ? Blja juus toch esat tieshaam piederiigi pie dabas briinumiem zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

aa , un arii , BLJAD kas jums ir ar to naakshanu barinjaa ? Es negribu buut dabas briinums , vai tas nebija izteikts pashaa saakumaa ? Blja juus toch esat tieshaam piederiigi pie dabas briinumiem zaban.gif

new_rofl.gif buusi dabas briinumu autsaideris laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...