Jump to content
GIGN Forum

Speele..


Adik
 Share

Recommended Posts

mmm...

no cs`a atpuu6oties esmu atradinaajies mazliet.. un neliekas vairs interesanti

es veleetos paprasiit kkadu speeli lidziigu tekken tikai uz pc.. kura arii kaujas bet nevar nut terminatoram(shooters) ... vis tapat ka tekkena vai apmeeram ta... bet arii lai buutu laba kvalitaate un vis parejais..

ja gads zina luudzu iesakat.. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir vispār uz datora tekkens iznācis ? es zinu ka bija 3 bet kkas man tur negāja ja jā iedodiet trackeri kur noka4aat

DogY= teken 3 = uz datora!!! Tev vaig no Dc++ nokachat tekken3 iso formaata failu. Sver apmeram 50-100mb..Tad tev vaig Play station emulatoru(un tad ieej vina ieksha atvert iso file un uzspied uz tekken3 )

Visa gudriba! laugh.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

DogY= teken 3 = uz datora!!! Tev vaig no Dc++ nokachat tekken3 iso formaata failu. Sver apmeram 50-100mb..Tad tev vaig Play station emulatoru(un tad ieej vina ieksha atvert iso file un uzspied uz tekken3 )

Visa gudriba! laugh.gifnew_silly.gif

un dators fig pavilks... protams ja tev ir uuberpro pc tad tev pox...

Rakion zinu ... shit.gif

maybe veel kads

Link to comment
Share on other sites

mmm...

no cs`a atpuu6oties esmu atradinaajies mazliet.. un neliekas vairs interesanti

es veleetos paprasiit kkadu speeli lidziigu tekken tikai uz pc.. kura arii kaujas bet nevar nut terminatoram(shooters) ... vis tapat ka tekkena vai apmeeram ta... bet arii lai buutu laba kvalitaate un vis parejais..

ja gads zina luudzu iesakat.. evil6.gif

Tev Deretu MuOnline.

Link to comment
Share on other sites

4.gif

1. rakion nav sūds.. vnk spēle nav tavā gaumē biggrin.gif

2. par MU neizteikšos...

3. ir rfonline, interesantra spēle. laba grafika...

4. nav online. bet man pašam patīk. 2004 gada spēle "BloodRayne 2" Tīri inčīga spēlīte 18.gif

smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...