Jump to content
GIGN Forum

Tutoriāļi


macho
 Share

Recommended Posts

Īstenībā, rastijs mani nedaudz piedirsa smile.gif

Galvenā ideja - mums vajag kādu(s), kas uztaisītu tutoriāļus kā taisīt savu cs mūviku. Kaut kā tā. Piesakieties šajā topikā un uzrakstiet par ko jūs attiecīgi varētu uztaisīt tutoriāli.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, rastijs mani nedaudz piedirsa smile.gif

Galvenā ideja - mums vajag kādu(s), kas uztaisītu tutoriāļus kā taisīt savu cs mūviku. Kaut kā tā. Piesakieties šajā topikā un uzrakstiet par ko jūs attiecīgi varētu uztaisīt tutoriāli.

Es vareetu mo4iit turtoiljus iesaaceejiem, kaa pielikt sameeraa vienkaarshus efektus utt.

P.S. Man pirms kaada laicinja bija ideja uzprasiit vai nevareetu shaadu sadulju pielikt.

Link to comment
Share on other sites

es labprat uzinatu ...... kaa sauc tos effektus kurus liek klat cs movikiem un + ar kadu progu vinjus liek klat .... labprat uzinatu to !! smile.gif

Jautājums ir izcili debils. Tas ir apmēram tāpat, kā jautāt "no kādiem produktiem gatavo ēdienu", jo, kā pats droši vien labi zini, ēdienu ir daudz un dažādi, un tos gatavo no visādām izejvielām, atkarībā no vajadzības.

Manuprāt, vieni no noderīgākajiem, būtu raksti par to, kā labāk finālā video sagatavot un nokodēt - lai nav neglīts vai lai neaizņem sasodīti daudz vietas. Visādi efekti tur mazāk, tos jau pēc vajadzības var pielietot ar mazāku sajēgas daudzumu.

Link to comment
Share on other sites

Nuu, pārsvarā reandera lielumu izsver tieši video kvalitāte un formāts, nevis effektu daudzums! Nau jegas tasiti ari tutus kuros parāda ka video celiņam pievienot textu, vai uztasīt fade in kādām attelam.... + domāju, ka daudzi tuti bus kopēti, tādēl iesaku jums uzmeikot wetmarku, lai tuti butu autentiski ar autoru. Pac esmu viena moviemakeru komandā kur esmu saveidojis daudzums tutus, un teishu ka tautai patīk tiešī viedo tuti un kur viss ir skaidri parādīts!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...