Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tā bija tāda mirkļā vājība un DE ir pavisam citi cipari šiem aparātiem, kas ir krietni ārpus budžeta.

Šo jau paspēja nopārdot: http://www.ss.lv/msg...lade/gxhjo.html

Īpašnieks, cik paspēju izsist cauri visiem informācijas avotiem, ir ļoti turīga persona. Sieva braukāja ar w221 pod S65, īsi pēc tam tika paņemts jaunais Range etc.

Ja reālais nobraukums tad cena bija konča. :)

Link to comment
Share on other sites

Tom. neņem Eskalādi. Viss grab, izejamība nekāda, remonti kosmoss. Zinu pēc viena radinieka auto. Bija 3 eskalādes jo šis ir amerikānis. Vairs pēc mūsu ceļim viņš eskalādes negrib.

Link to comment
Share on other sites

janem ir jeep široks, izejamiiba zaibis, iet ari zaibis, rij zaibis un ja par maz jaudas, un ir nauda, tad ir iespeja panemt jaudigaku versiju SRT, cenas arii zaibis viniem, meitenem pie justa ari patik. Domaju vairak argumentu nav vajadzibas.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

janem ir jeep široks, izejamiiba zaibis, iet ari zaibis, rij zaibis un ja par maz jaudas, un ir nauda, tad ir iespeja panemt jaudigaku versiju SRT, cenas arii zaibis viniem, meitenem pie justa ari patik. Domaju vairak argumentu nav vajadzibas.

Šis ir svarīgākais kritērijs. Tom. klausi epixu :D

Link to comment
Share on other sites

sudigi ir tas, ka vini tik ilgi taisija jauno sezonu, es pusi nemaz vairak neatceros :D

Nu šitam es piekrītu, jo es atceros tikkaij spilgtākos momentu :D

Un ja runājam par seriāliem Walking dead ari beidzās, kādas būtu prognozes uz jauno sezonu ?

Link to comment
Share on other sites

it kaa tevi ar varu spieda, pats noteikti pieteicas un chiikst :D

vispār jau mani paši pierakstīja un tad pēc pirmās spēles draugs paprasīja vai negribu pie viņiem uzspēlēt un piekritu. Un kur es čīkstu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...