Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es jau esmu un nespēju beigt brīnīties, cik šis pusgads būs apgrūtinoši debīls ar lekcijām... Tāda sajūta, ka būtu aizmests atpakaļ uz vidusskolu, gandrīz visas lekcijas no paša rīta sākās, kvantitatīvās metodes vadībā (kuras bļed 4 gadus malu cauri jau teķī), grāmatvedība, no kuras slikta dūša metās un redzēs kas vēl būs ar uzņēmējdarbību un pārējiem brīnumiem. Pirmos gadus lafatņiks, un tagad pēkšņi būs jāsāk kustināt smadzenes intensīvāk... Ai, sūdaina diena šodien.

Larins vēl strādā centrā?

Link to comment
Share on other sites

latvijas vs nīderlande. var kāds stream iemest ja ir pieejams vispār :)

Šo spēli nekur nevarēs redzēt onlainā, jo vnk viņu netranslēs.

Šeit var vērot rezultātu http://www.fibaeurope.com/default.asp (gar malu)

P.S var kāds izpalīdzēt? Kāpēc es nevaru ielogoties galvenajā lapā un man visu laiku rāda šo

Error 401

Server could not verify that you are authorized to access members area. Check your username/password and try again

Lai gan forumā es esmu veiksmigi ienācis.

Edited by VAN PRESS
Link to comment
Share on other sites

Man saap galva, juuutos pec zhopas....Vakar bija forshaakk.....Neesmu veel pipajis shodien jo klepojot galva kaa skruvspilees juuutas....ZHopnjiks kaut kaads...100punkt tas vaakrdienas kaaasiitis pie vainas...Da waaziks vainigs :DD Es neiebraucu kadaa sakaaraa peksnji waziks izdomaja uzlikt kaut kaadu trullu vecu filmu un nevis no sakuma bet no filmas vidus saaakt skatiities :DD Rums , bija tukshs, GINS bija tukshs...>IT kaa jau mums taa ļurcītie vel bija,bet tā kā waziks atteicās velreiz piemērīt zaļās bikses nācās iet neceļos :) Vismaz makā ir nauda :) Tiko biju uz veikalu :)

P.s. 100punkt ja būtu turpinājuši,pamostos ar pliku dirsu wazikam blakus :DD :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...