Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tūlīt jau mēnesis bez smēķa... Gūdmen, nedēļa bez alkohola? Challenge accepted?

Neder, man nedelja....JO 6dien man ballīte ar 7l šmigas :DD Jautājums ir tāds vai es rītā noturēšos neiedzert neko, jo brīvs,un vnm kad man ir brīvs es pixāju alēnu un spēlēju CS`ku :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir nepieciešams tikai un vienīgi vēlākai veselības restavrācijai. Mazums neatcerēsies kas un kā bija. A te hops - forumā ieej un viss ir skaidrs :)

A huļi bezdarbniekam laba dzīve. Sēžu pediķīrā un kapāju konjaku no paša rīta... Tad iešu iekapāšu steiku un iešu gulēt.

Edited by b0r1ng
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nav ko rakstīt, tad bļeģ ejiet lasīt grāmatas. Katrā lapā ir max 2 lasāmi posti, no kura 1 ir sakarīgs. Pašiem patīk ar to visu aizdirst?

^^^^^

Arī šāda tipa posti ir dēļ tādiem stulbumiem, bet vai tiešām ir tik grūti savā ikdienas virtuālajā vidē izturēties un rakstīt pietiekami normālas lietas, lai tās arī būtu vērts izlasīt? Karš par ortogrāfiju un karš pret ortogrāfiskajiem idiotiem jau sen ir apjausts kā bezjēdzīgs. Kas nerubī un negrib saprast, tas nesapratīs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es baigi nevaru aizrauties, varbūt 4dienas vakarā vienīgi, es brīvdienās laižu mājās. Skatīsimies "The Last Mimzy" atkal? es jau esmu sailgojies pēc Mimzijas... Tad jau tiekamies. Sabīdi, plz, man kārtīgu kanabinolu, peseli atdošu :knite:

mēs jau Mimziju toreiz neskatījāmies :D mēs tik rēcām par to ka arī Tev viņa ir datorā.
Link to comment
Share on other sites

mēs jau Mimziju toreiz neskatījāmies :D mēs tik rēcām par to ka arī Tev viņa ir datorā.

Lol, tad jau laikam es toreiz viņu atkal noskatījos savā galvā :D Pārāk gara saruna pie tā bija, lai izsekotu līdz tam, kas notika fonā :D Žēl, ka 31. Oktobris nav kāda 7diena :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...