Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Praktiski gandrīz neiespējami kaut kur tikt. Kur nu vēl kaut kur paspēt laikā (uz lekcijām, piemēram).

Tāpēc ir jāceļās agrāk. Vismaz šorīt, lai laicīgi tiktu uz darbu un nebūtu jāsēž korķī izbraucu kkādas 40min ātrāk un neko nenokavēju. :thumbsup:

Tev, ja nemaldos tik ar vienu transportu bij jābrauc, man ar veseliem diviem. :unsure:

Edited by Slepkava
Link to comment
Share on other sites

Pareiza attieksme - atstāj vaļā bezjēdzīgu sūdu par pasaules galu feat. Vanga & sh!t, kurā piefleimotas 14 lapas bez neviena sakarīga posta vai sejas, bet spēcīgu BRĪDINĀJUMA topiku paņem un izdzēš. Kopš kura laika vispār dzēš topikus? :|

EDIT* Cereza, tētis bija uztaisījis topiku, kurā brīdināja visu komūnu iesūdzēt tiesā, jo viņu šeit visi apvaino un apceļ, tādā veidā sagraujot viņa nervu sistēmu un sāpinot viņa maigo sirsniņu. :buslabi:

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

:D

Es jau nedomāju, ka tagad. Bet vēlāk es iešu. Tākā neko nemeloju :P

Nepareizi domā, tiko pienācu iegāju vnk gignā. Tā es skatos hoķi. Csu vispār nevaru uzspēlēt, jo pc pārinstalēja vēl viss kārtīgi nav salikts, tāpēc man lago. Kādu laiku nebūšu redzams :/

Link to comment
Share on other sites

:( A es, a es toties dabuuju dusmiigas veestules draugiem.lv no Chiky draudzenes :blink:

UPD: Tagad man bail, ka mani atradiis un piekaus :(

copy+paste plz mcaa

nu un vel kaut kadu episku topiku izdzesusi, nu vienkarsi pizgec, 5dienaa... c.gif

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

For everyones pleasure:

(ceru, ka mani neiesuudzees tiesaa)

PIRMĀ:

Jā, izskaties jau nu tu baigi gudra! Skolās arī esi ķipa mācījusies, bet nu.... piedod, prāta tev maz!!!!!! šķiet cālim smadzenes ir vairāk un viņi nejaucas citu dzīvēs!!!!!!! ko tu cepies? Tev labāk paliek, ja tu esi citam uzkapusi uz varžacīm? piedod, " saulīt, bet nu tev prātā jāpieņemas.... ZOSSSS... gā, gā.... tā jau viņas dara, kad plāta muti un gudri dirš....

OTRĀ:

es jūtos ta, it ka tu būtu zoss, kas tulīt nokļūs uz pannas!!!!!!!! izbeidz dirsties....!!!!! skaidrs?

TREŠĀ:

varbūt izbeigsi nodirst manu ģimeni? tu zoss, tev nu tiešām nav mātes instinkti!!!!!! tu labak glāb pati sevi, jo tev ir vnk lielas uztveres problēmas, a jā. es aizmirsu!!!! Tu esi ZOss... gā, gā, gā... un viņām nav smadzeņu!!!!

Manu gimeni tu liec mierā! tas ka tu kkādā portālā esi admin, tas nenozimē ka tev ir tiesības aizvainot citus! nu neesi tu kruta, nemaz......

Visas atsuutiitas ar 3 min intervaalu :(

Shoriit Chiky teicu, lai savalda savu sievishkji, uz ko Chiky atbildeeja ar lielisku komplimentu (MAN):

Un viņa par tevim sacepās tapec kad tu esi MEITENE, nevis džeks un daudzas labas skolas gajusi bet rakstiji tu uz manim marazmu

Link to comment
Share on other sites

LOLZORZ!!!! Velraiz pierada to, ka 90% vecenju ir stulbas.... Un namak savadak ka ar emicijam vadities...=)

:( A es, a es toties dabuuju dusmiigas veestules draugiem.lv no Chiky draudzenes :blink:

UPD: Tagad man bail, ka mani atradiis un piekaus :(

P.S Teddy how could you.

Kads bija teicis ka Chiky pats nerakstitu tadu murgu, ka vecene uzkudija:D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...