Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Draugiem.lv Fuc*eris V0.6? Taisniiba?


jerrico
 Share

Recommended Posts

Pirms kaada pailga laika arii vienu fakeru palaidu, izbanoja mani uz dienu jhatka.gif Anyway, piekriitu tiem, kas tos fakerus uzskata par bezjeedziigiem wink.gif

kaa jusu nesaprotat smile.gif ka nedriixt ar fakeri suutiit veestules smile.gif tas jau sen ir atkosts smile.gif bet protams ja ar fake vai kaada paziistamaa profila gribi noreklameet kko tad go on... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaa jusu nesaprotat smile.gif ka nedriixt ar fakeri suutiit veestules smile.gif tas jau sen ir atkosts smile.gif bet protams ja ar fake vai kaada paziistamaa profila gribi noreklameet kko tad go on... smile.gif

Cik atceros, vispirms es ar vinju apskatiiju tur n-tos profilus, tad izdomaaju, ka vajag paspamot suutot veestules. Peec minuutes bans uz diennakti smile.gif

p.s. Noveelu jums laimiigu draugiem.lv draateeshanu ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

rukaa kaadaa zinjaa skataas profilus vai suuta veestules? tev uzaicinaat draugu draugus straadaaja? tagad ir vairaak draugu?

Vestules+Profils rukaa,bet uzaicinat ONLINE DRAUGU draugus,neviens neuzaicinas sad.gif bet nekas,man to nemaz nevajag,bet taa viss ir chiki piki naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...