Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Karti


Jokers
 Share

Recommended Posts

kaads vareetu kapeec kad es sataisu savu karti sataisu, saseivoju ! nu itkaa viss kaartiibaa! tad es to karti iekopeeju pie paareejajaam CS mapeem , bet tad kad eju new game un meeginu atrast savu karti bet tur nav taadas ?

tad es pamaniiju ka manai kareti ir hugy.map nevis hugy.bsp ??

laikam tapeec vinju nezuraada bet kaa man tad seivot to karti lai seivojas uz (bsp) ?? vispaar kur ur probleema kapeec taa ?

Link to comment
Share on other sites

nu peec taa es visu arii dariju! bet tad kad to karti ieliek pie paarerajaam eju speelee bet tur lai izveleetos kaadu karti maneejo neuzraada ???

jo seivots tas ir gsfggshrg.map ,bet ja es rename vaardu uz

gsfgsfggf.bsp ieeju cs tad uzraada manu karti bet ejot iek6aa izmet error ka 566789890 jaabuut 30 ?

Edited by Jokers
Link to comment
Share on other sites

Ja tas vēl nav izdarīts noseivojam karti (File > save as).

Nospiežot F9 atveras Kompilēšanas logs.

Šis ir parastais kompilēšanas logs, expert logs tiks izskatīts vēlāk.

Laukā Additional game parameters ierakstam, jeb iekopējam +map $file -game cstrike +deathmatch 1, kas nepieciešams lai karte palaistos kopā ar cs.

user posted image

Jāpārliecinās, ka viss ir salikts uz Normal un nospiežot OK tiks uzsākta kartes kompilēšana.

Ieķeksējot Don?t run the game pēc kompilēšanas netiks automātiski palaists cs + karte, bet karti varēs uzlikt palaižot cs un izveloties New Game un uzliekot karti no saraksta.

smiliez.de_2477.gif

Edited by SnuFFmeN
Link to comment
Share on other sites

Es 100% Droshi saku, ka Tu neesi kautko pareizi izdariijis.. Labaak paarlasi pamacibu un skaties kur esi ielaidis kluudu.. Jo es esmu taisijis loti daudz mapes un man nekad tada problema nav bijusi.. Shaubos vai pareizi izdarot visu kas rakstits pamaciba par kompilesanu var but shada kluuda.. aa un tev taa mape nav jaamet pasam ieksaa valve/cstrike, bet vina tur pat automatiski saglabajas. (Ja vien esi visu izdariijis pec pamacibas).

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif es pat varu pateikt kura vieta vinjs nokljudijies!

taa tad taa:

1.tu neesi pareizi options salicis, tapec tu karti neredzi contra(vinjai pasai butu tur jaaieliekas un nekas tev nebutu japarkope un japarsauc!)

2.tu esi pilnigs lox to var teikt drosi smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa es paarskatiju konfigus un atradu kluudas, bet es taas nepielaidu bet brats , protams visu izlaboju, tagad viss atuomaatiski saliekas kaa vaidzeetu buut !

bet kompileejot kad izveelos lai automaatiski iet kartee man jau ieiet kontraa, bet uzreiz iziet araa ! un rezultataa man uzraksta

post-22-1176323968.jpg

Edited by Jokers
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...