Jump to content
GIGN Forum

Jautājumi


Recommended Posts

Labdien!

Man ir paris jautājumi ar kuriem es vēlos tikt skaidrībā un ceru uz juusu atsauciibu=)

1)Kas varētu serverim taisīt lagus?nu piemeram hlguard booster utt. (neskaitot i-net un pc)

2)kapēc manam vebam kas ir uz e107 es varu ieejiet vinjaa bet citi nevar ?

3)ko dod sys_ticrate ? labu sliktu ? vai ja es uzlieku sys_ticrate 135 es spelesu serverii man lagos?

4)kapeec kad es banoju aaraa caur amxmodmenu mani izmet araaa no server un saka kicked & banned vai to kuru es velos banot nobano bet vins taa vai taa var ieeiet serverii!!

5)Kaa aizsargaat serveri? meeginaaju visadi ar to swds.dll bet nekaa sad.gif , meeginaaju arii 10basted swds.dll ko dabuju no sii topika http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15357&st=30

ieliku bet raadas error downloading security module(bilde apakša)

un vai tas ka man buus droz servers palielinaas lagus?

Jau ieprieks paldies !!!!!! =) ceru uz atsauciibu

post-2-1176227206.jpg

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

Man ir paris jautājumi ar kuriem es vēlos tikt skaidrībā un ceru uz juusu atsauciibu=)

1)Kas varētu serverim taisīt lagus?nu piemeram hlguard booster utt. (neskaitot i-net un pc)

2)kapēc manam vebam kas ir uz e107 es varu ieejiet vinjaa bet citi nevar ?

3)ko dod sys_ticrate ? labu sliktu ? vai ja es uzlieku sys_ticrate 135 es spelesu serverii man lagos?

4)kapeec kad es banoju aaraa caur amxmodmenu mani izmet araaa no server un saka kicked & banned vai to kuru es velos banot nobano bet vins taa vai taa var ieeiet serverii!!

5)Kaa aizsargaat serveri? meeginaaju visadi ar to swds.dll bet nekaa sad.gif , meeginaaju arii 10basted swds.dll ko dabuju no sii topika http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15357&st=30

ieliku bet raadas error downloading security module(bilde apakša)

un vai tas ka man buus droz servers palielinaas lagus?

<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Jau ieprieks paldies !!!!!! =) ceru uz atsauciibu </span>

2) man tas pac bija kautkads smiliez.de_2524.gif man izstaisija tikai nezinu ka biggrin.gif te tip vajag ruuuteri paxodu neaceros

Link to comment
Share on other sites

4)kapeec kad es banoju aaraa caur amxmodmenu mani izmet araaa no server un saka kicked & banned vai to kuru es velos banot nobano bet vins taa vai taa var ieeiet serverii!!

amx_banip wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Lagus var radīt pārāk daudz plugini, Pārbāzts HDD, Nedefragmentēts HDD, Vecs HDD ar mazu cash atmiņu. Defragmentē HDD, Iztīri kompi ar Ad-Aware, Atslēdz nevajadzīgos procesus..

2. Padomā par iespēju izmantot kādus interneta Hostinga pakalpojumus...

+24/7 Up time webam

+Neaizņem RAM

+Netērē tavu Ineta Upload ātrumu...

3.sys_tickrate norāda uz tava servera atsaucību pret spēlētāju.. piemēram fps piešķiršanu jeb to cik daudz resursus(interneta) tavs serveris ziedo spēlētājam

sys_tickrate var tikst uzlikts tikai tik augstu cik tev ir iestatīts fps_max

piemēram ja tavs sys_tickrate 200 un fps_max 500 tad sys_tickrate strādās uz 200

4.Varētu būt ka tev pareizi nestrādā geoIP kas nolasa spēlētāju adreses ja tas ir tā tad kad Admins bano spēlētāju bans tiek uzlikts citam spēlētājam un tev vai arī 4yters tiek izkikots līdz ar adminu

5.10Beset pagaidām ir izstrādājis šajā forumā labāko pieejamo aizsardzību.. Labāku ieteikt nevaru.. Downloading security module....

uzliec pie shortcut -insecure un šis uzraksts vairs neuzrādīsies...

Cerams ka palīdzēju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lecter Liels paldies tiesaam Respect 4uvakam

kaut visi buutu taadi !! smile.gif

man vieniigi par to interneta hostingu mosh kads zin kur taadu dabuut? nu to 24/7 +neaiznem ram un cik maksaatu , ja varat iedodiet linku 1 smile.gif

Edited by home
Link to comment
Share on other sites

sys_tickrate 10000 būs nereāli jo max_fps uzliekot uz kautvai 10milijoniem tev viņš uzskatīs to kā iestatītu uz 1000 kas ir reāli maximālais pieejamais daudzums... tapēc uzliekot max_fps uz 10000 un sys_tickrate uz 10000 tev sys_tickrate nefunkcionēs pareizi un izraisīs nevajadzīgus lagus(dēl interneta pārslogojuma) Vēlāk ievietošu shēmu kā aprēķināt jūsu interneta pieslēgumam labāko sys_tickrate smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...