Jump to content
GIGN Forum

Csdm


l33t
 Share

Recommended Posts

droš ka dabūšu 14 dienu atvaļinājumu,bet vnk gribētos pamēģināt tīri votes tiesības dabūt csdm serverī.iemesls kapēc vēlos?no rītiem un pa dienu daudzreiz,kā arī smagā naktī nav diži daudz tautas un pa de mapēm nogurdinoši staigāties.nada more akšenu!

nu tā spēlēju tikai csdm serverī un nu tie admini kas mani ir redzējuši tur spēlējam varētu arī te iepostot.

tank jū par uzmanību

Link to comment
Share on other sites

droš ka dabūšu 14 dienu atvaļinājumu,bet vnk gribētos pamēģināt tīri votes tiesības dabūt csdm serverī.iemesls kapēc vēlos?no rītiem un pa dienu daudzreiz,kā arī smagā naktī nav diži daudz tautas un pa de mapēm nogurdinoši staigāties.nada more akšenu!

nu tā spēlēju tikai csdm serverī un nu tie admini kas mani ir redzējuši tur spēlējam varētu arī te iepostot.

tank jū par uzmanību

konkrētu adminu, kas tevi rekomendē vai BB wink.gif

Link to comment
Share on other sites

diži neesmu nevienam ieziepējies dirsā lai viņš man rec dotu,bet cik es zinu ka no adminiem csdm kopā esmu spēlējis ar mach,sye,hollow life rusty hardcore...ta meibī arī kāds no viņiem varētu kautko labu par mani pateikt

Link to comment
Share on other sites

atsevišķas reizes ir manīts, neko ūberdebīlu nedara (ko gan csdm var tādu darīt..?), domājams, ka varētu prasīto iedot. tātad, esmu admins, kas rekomendē!

P.S. ir macho nevis mach happy.gif

EDIT: ā, un rusty nav admins! :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Pamato lūdzu. tāds pliks izteikums nav neko vērts. Man teiksim liekas, ka viņam votes varētu iedot.

nu jā, ar votēm jau serveri neuzspridzināsi, btw skatos, ka pēdējā laikā maz tiesību prasītāju, tāpēc varētu arī iedot...

Link to comment
Share on other sites

Pamato lūdzu. tāds pliks izteikums nav neko vērts. Man teiksim liekas, ka viņam votes varētu iedot.

tut ja pogarjacilsja smiliez.de_2428.gif vprincipe moznio i datj tak kak u chalisa 92h v online na cdme... lizbi bez vsjakih neprijatnih posledstvij i incidentov smile.gifconfused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...