Jump to content
GIGN Forum

Antivirusu Programas


Ali9ator
 Share

Recommended Posts

Es uz sava vecā PC (P2 350 MHz) lietoju Norton 2003 Pro un tas bija viens no daudziem, ko biju izmēģinājis, bet vienīgais, kas neatstāja nekādu iespaidu uz sistēmas darbību. Strādā fonā klusām un neuzkrītoši.

listening: Sisters Of Mercy - When You Don't See Me.mp3

Link to comment
Share on other sites

jaa nortons labs--nebremzee kompi bet kad saak chekot tad kad saak drusku lagot bet labs ir atshkjiriibaa no kaspersky kas stipri nobremzee kompi

kas saak paarbaudiit tad neko nevar padariit

Link to comment
Share on other sites

kaspersky i nemaz nav sliktaaks par norton, vaig tik jaunaaku versiju uzlikt ! un licenzi laugh.gif , un nekaadu bremzu nav

ieladejies.......Vispar kompis klust ar to suudu daudz leenaaks..

driizaak tu esi uzlicis, ka anti-virus skaners visu laiku straadaa tongue.gif

Edited by GOLFY_S
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kad sensenaa pagaatnee bija Norton`s, bet jau gadus 3 tos antiviirusus nelietoju !

Un patiesiibaa arii nejuutu vajadziibu nez kaapeec manu kompi virusi neapmeklee + man kompis kaa dazhiem no jums nelago un ar updeitiem nav jachakareejas. Apzinos to ka nav patiikami kompi paarinstaleet kad huinja ar virusiem sanaak, bet neesmu jau Valsts Aizsardziibas biroja slepeno lietu arhiivs, ka man tik traki par to nav jaauztraucas - viss kas svariigs ir diskos sarakstiits !

P.S un kaa teica Karlsons, kas dziivo uz jumta - Mieru tikai mieru, taa ir siika vieniiba !

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...