Jump to content
GIGN Forum

Ban] -----


banaans
 Share

Recommended Posts

Banaans ir peec viena no macho minetajiem reason : Ip vienaads..

Lab nopliist mans miljakais servers jajiet uz veco labo gign eju iekshaa un BUBUUU

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: [sWAT] macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: AuW.NarkO*

BAN] Iemesls banam: chau

BAN] Bans uzlikts pirms 7 dienam 21 stundam 57 minutem 56 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :Tev ir banaans (id1365), vairaak informacijas

Taaks kas pie velna ir tas NarkO????

Un es nesaprotu taadu lietu ka id?? Skatos ip nekur neradaas!!! Nodomaaju moshak bans uz nika??? Bet ka man tak ir galiigi savadaaks niks ! Tadeelj ari griezos te lai maybe dabuutu to banu nost.

P.S Kas ir ID kaads vareetu pateikt????

Link to comment
Share on other sites

Nejēga , izlasi FAQ . BANu tev nenoņems . Labākajā gadijumā iepiķo adminiem 10 ls , un tad jau būs runa.

Kapeec gan??? Man nav ne braalja ne shmigotaajs esu ne ari neesu neko sliktu izdarijis!!!!! Es jau labraat dabuutu to unbanu plz

Link to comment
Share on other sites

Tici man nenoņems GL

bļeģ kas tu par ekspertu no mēness nokritis? Ķipa ahujenna labi sistēmu pārzini? Moš aizej palīdzi wormam uzklodēt GIGN IEPAZĪŠANĀS portālu, kura motto ir "satiec savu sapņu peli (ar skeitiem) TAGAD!!!". Man prikolī šitādi tipiņi. Negribi kļūt par pastāvīgu PROBLĒMU RISINĀTĀJU šeit? Cirvis.

Kas attiecas uz banu, man personīgi pēc gļuka izskatās. Jāpasauc worms JA VIEN MŪSU EKSPERTAM NAV VĒL KAS SVARĪGS SAKĀMS.

Link to comment
Share on other sites

Banaans ir peec viena no macho minetajiem reason : Ip vienaads..

Lab nopliist mans miljakais servers jajiet uz veco labo gign eju iekshaa un BUBUUU

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: [sWAT] macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: AuW.NarkO*

BAN] Iemesls banam: chau

BAN] Bans uzlikts pirms 7 dienam 21 stundam 57 minutem 56 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :Tev ir banaans (id1365), vairaak informacijas

Taaks kas pie velna ir tas NarkO????

Un es nesaprotu taadu lietu ka id?? Skatos ip nekur neradaas!!! Nodomaaju moshak bans uz nika??? Bet ka man tak ir galiigi savadaaks niks ! Tadeelj ari griezos te lai maybe dabuutu to banu nost.

P.S Kas ir ID kaads vareetu pateikt????

man liekas aizdomigi, ka tiesi pec 7 dienam (tad kad pazud demo) uzradas tava jaunaa IP un suudziiba? laugh.gif Ka tas nakas? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

man liekas aizdomigi, ka tiesi pec 7 dienam (tad kad pazud demo) uzradas tava jaunaa IP un suudziiba? laugh.gif Ka tas nakas? blink.gif

Isti nesapratu ko tu gribeeji teikt bet peec 7dienam tapeec ka es gign jau nesu biezhs viesis bet mans miljakais servers ir nopliisis un nezin vai kadreiz vel buus pie dziesmas tikai tadelj taas 7dienas

Link to comment
Share on other sites

bļeģ kas tu par ekspertu no mēness nokritis? Ķipa ahujenna labi sistēmu pārzini? Moš aizej palīdzi wormam uzklodēt GIGN IEPAZĪŠANĀS portālu, kura motto ir "satiec savu sapņu peli (ar skeitiem) TAGAD!!!". Man prikolī šitādi tipiņi. Negribi kļūt par pastāvīgu PROBLĒMU RISINĀTĀJU šeit? Cirvis.

Kas attiecas uz banu, man personīgi pēc gļuka izskatās. Jāpasauc worms JA VIEN MŪSU EKSPERTAM NAV VĒL KAS SVARĪGS SAKĀMS.

Vispār jau ta arī ir kā cntrL teica,bet ir izņēmumi!

Link to comment
Share on other sites

esmu diezgan parliecinats, ka bans ir patiess... ludzu noradi savu realo niku csaa ar ko tu agraak speeleeji pirms bana, tad arii redzeesim kas un kaa

Pirms bana?? Es jau to banu nenoraavu bet gan NarkO un mans niks TranE^ tagad un pirms tam bija theCr1me ui nevis theCr1me bet gan theCr!me

Edited by banaans
Link to comment
Share on other sites

izskataas ka tu kaut ko man te dirs, jo taadi niki gignaa nav spelejushi  20.gif

Pirmaja posta ir pateikts ka nopliisa mans miljakais servers ,un es ar vaardu "miljakais" pasaku to ka es tur speleju visu savu CS laiku !!! GIGN es ienaaku pa retam ,bet tagad veleetos te spelet ,jo mans miljakais serveris nopisies un skils tur arii smiliez.de_2469.gif janak macities par skilled (kautcik) serveriem rukaat!!! Nav gan taads Guntars

Edited by banaans
Link to comment
Share on other sites

ludzu noradi maksimali daudz informaciju par sevi - no kurienes speelee, kad pedejo reizi reaali speleeji GIGNAA, kad pirmo reizi speleji gignaa, kad pamaniji ka ir bans, kaads tev provaideris, etc...

Speleeju no istabas kura ir PC, taa reaali neesu speleejis nekad tik pa druskai bet varetu buut pirms pus otra meneesha maybe (tik nez kads tad bija niks man ar nikiem ir ka ir), veciit kad pirmo reizi??? Nu lab tad varetu buut pirms gada kad ari saku Cs kapaat. Pamaniju ka ir bans tikai shodien! Provaideris -Apollo.

Link to comment
Share on other sites

Es visus nikus rakstu statos bet nekur neradas laikam nav 100 kils ,bet es vel meiginaashu atcereeties savus pirmos nikus tad es biikit kapaaju gign

Reku ir CMex vieniigais niks no maniem kuru es atradu statos

Edited by banaans
Link to comment
Share on other sites

Taaks kas pie velna ir tas NarkO????

šitas ar pēdējo banāna atsūtīto vēstuli īsti kopā neiet

Es zinu taadu NarkO bet vinjs nekada gadijuma nevareja tikt pie mana PC!!

vobšem viss skaidrs. kārtējais dirsējs. l0ck.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...