Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Movie Izmeeriem


eziic
 Share

Recommended Posts

varbuut teema par sho jau ir apspriesta kaadu reizi, bet mekleetaajs mani tomeer pieviila, taa ka sanaaca uztaisiit topic'u, jo lieta prieksh maniim sameera svariiga. taatad, par teemu: taisu movie. cs uzlieku kvalitaati 1024x768, taisu ar 30 kadriem sekundee, videomach'aa un Vegas'aa kvalitaati lieku to pashu, viss paareejais ir peec pamaaciibaam. pielieku movie gabalinjiem dazhus efektus etc. shitus un beigu beigaas man 37 sekundzhu garsh meesls sver 45mb. vai tas taa kaa nebuutu mazliet par daudz? saakumaa izmeegjinaaju fokjeet un taisiit uz 1280x1024, bet tad 1 minuute man sveera 100mb. shajaa lietaa esmu iesaaceejs, taa ka varbuut kaads man vareetu ieteikt kaadu veidu kaa sho te movie svaru mazliet pamainiit iipashi nebojaajot kvalitaati? paldies jau ieprieksh! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav gan par daudz. Nesaprotu, kapēc Tev vajadzīga tik liela izšķirtspēja ? DVD taisi, vai ? Ja Tu esi iesācējs, tad vismaz būtu sācis ar to, ka nokačā pāris klipus un paskaties kādā izmērā tie ir taisīti, cik tie izskatās kvalitatīvi utt. Kaut kādu eksperimentu uztaisi, nevis uzreiz vērsim pie ragiem pa galvu, pa kaklu. Man tā 1024 vietā prasās vispār kaut kāds 700, ja pat tik liels. Filmas torrentos, kas normāli sver 600mb un ir pusotru stundu garas, nu galīgi nav taisītas 1024x kaut kas, bet kvalitātes ziņā ir diez gan kvalitatīvas. Vari vēl mēģināt kompresēt ar divx kodeku, par cik tas ir visplašāk pazīstamais un visvairāk pielietotais. GL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...