Jump to content
GIGN Forum

Plugini! ;)


arvist
 Share

Recommended Posts

Es gribeetu uzzinaat, vai paluugt lai kaads uztaisa pamaaciibu par pluginu veidoshanas, par to veidiem utt.. buushu pateiciigs! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Es runaaju par pluginu veidoshanu nevis to nokachaashanu un es gribeetu latviski, jo angliski biezhi vien daudz ko paarprotu vai nesaprotu! un par amxmodx.org es jau sen zinaaju!

Link to comment
Share on other sites

Es runaaju par pluginu veidoshanu nevis to nokachaashanu un es gribeetu latviski, jo angliski biezhi vien daudz ko paarprotu vai nesaprotu! un par amxmodx.org es jau sen zinaaju!

Kas latviski? Tu domaa pluginus ir tik viegli izveidot?

Un tikpataas , kameer tu izveidosi normaalu , pluginu

un labaakaja gadijuma vin6 ies , pajies viss tavs muuzhs!

Tev jaamacas skriptot! Bet tas vel nava viss, ja arii tu uzmeikotu kaadu

pluginu , tas nevienam nebuus vajadziigs, jo viss ir pieejams taja pasa amxmodx.org! Un kaa tu to doma

Es runaaju par pluginu veidoshanu nevis to nokachaashanu un es gribeetu latviski,
laugh.gif Latviski vnk vari paartulkot, un tas ir daudz vieglaak nekaa pasham taisiit, un ja nemaaki partulkot , tad par pluginu taisiishanu vispaar vari aizmirst!

P.S Pidinsh! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu esi vnk LO*...

Es domaaju, lai man paskaidro latviski! nevis lai plugins ir latviski..

P.S. un tavu tizlo viedokli es gaidiju vismazaak,jo forumaa tu to vien dari kaa raxti shaadus kjipa "PADOMUS"..

P.P.S.patas puisiit esi kaut kaads pidinjsh.. beidz ziist maates kruuti un tad maacies kaartiigi runaat...

Link to comment
Share on other sites

nu karo4... kad es speleju SH modu...man sagribeejas pasham uztaisiit savu heroju... es riikojos taa:

1) noka4aaju programmu, ar kuru vispar var veidot pluginus ( http://www.amxmodx.org/downloads.php )

2) atrodu cita cilveeka taisiito pluginu, kurs, piemeeram, dod 10 sek. 5 HP... paskatos kodu.. meginu kko pamainiit.. u.t.t.

3) atrodu vel vienu pluginu, kurs, piem., dod katram kkadu ieroci...

4) meeginu shos 2 pluginus ielikt vienaa..., lai vienaa pluginaa buutu gan x secundes x HP, gan x ierocis raunda saakuma.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...