Jump to content
GIGN Forum

Gluki


Adik
 Share

Recommended Posts

fps paaugstinaas lago .. nu cs raustaas.. ilgi cs`u speleejot arii sak lagot.. ko man dariit 6adi skan jautaajums..

atbildiet atraak vai nervi neizturees 6diena cs`u nepaspeleejot tad var notikt daudzkas..

Link to comment
Share on other sites

nau kaada cita proga iesleegta kameer speelee??? moz kompis uzkarst un saak kaarties ja ilgi speelee

ka saprast cita proga biggrin.gif ..

logiski ja sakas gluki tad kompis ir uzkarsis bet tas man notiek par aatru ... 10min n xali gali ...

saproti ja man fps pacelas vairaak par 60 nu piemeeram 71 man nenormaali lago ..

tapeec atstaaju skypus utt.. bet viss tas jau ir reaali apnicis ..

evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

maby video karte uzkarst, vajag kādu kūlerīti. mož kādu drazu esi saķēris. mož reinstall cs palīdzēs.

me ir 3 kuuleri tie .. es nez.. citas speeles same.. paspeele n rocknroll...

ar reinstal nepaliidzees ..

ble tas ta jau saak apnikt...

Link to comment
Share on other sites

Nu man pedejaa laikaa arii kaut kas nava kartibaa!fps no 40 lidz 70 lekaa milisekunzhu atrumaa!Agrak kad skatijos DEBESIIS bija pilns 100,a tagad cho ta navaa OK!Nu tagad jasledz gan i-neta radio,gan skype viss jasledz laukaa,arii neta nevaru paraleli ieiet!:( Bet nu vismaz tad ir vajadzigais rezult!Laikam man ir kompis parak piebazts 75procenti jau ir pilni!tapec noteikti arii vairak nevelk sad.gif UN lai gana iztiriju savu ventilatoru,kursh darbojas 16h diena,vinsh palicis parak skaljs sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man pedejaa laikaa arii kaut kas nava kartibaa!fps no 40 lidz 70 lekaa milisekunzhu atrumaa!Agrak kad skatijos DEBESIIS bija pilns 100,a tagad cho ta navaa OK!Nu tagad jasledz gan i-neta radio,gan skype viss jasledz laukaa,arii neta nevaru paraleli ieiet!:( Bet nu vismaz tad ir vajadzigais rezult!Laikam man ir kompis parak piebazts 75procenti jau ir pilni!tapec noteikti arii vairak nevelk sad.gif UN lai gana iztiriju savu ventilatoru,kursh darbojas 16h diena,vinsh palicis parak skaljs sad.gif

nu ja ja dators piebazt tad ja fps kritiisies...

bet man paliidzeja tur viens 4uvaks iedeva kkadu programmu viss ir ok

taka varat klapeet ciet evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...