Jump to content
GIGN Forum

Sis un tas par Macho ! (Jaunumi)


Guest Untouchable
 Share

Recommended Posts

Jurko izlasi šito ---> http://chat.118.lv/help/

Es arī nemācēju darboties ar mIRC, bet kad izlasīju pamācību blondīnēm smile.gif viss aizgāja.

Da muljkji man nevar palaist jo man tie jobanie porti ir ciet! Piekonekteet jau es maaceetu!

A pasaki gudriniek kur var atrast blondiineem kaa var apiet portus, kas ir ciet 4.gif ?!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tas Jurko ir reaals KedA  4.gif

Taadaa garaa turpinaat  lmfao.gif

Es Machoooo Paardaugavaaaa...  4.gif

P.S. Macho neuztver personiigi  smile.gif

Whitejohn tas bija apvainojums man... hmzz... mulkjis taads... smiliez.de_2039.gif

smiliez.de_2428.gif uuuuuuuuuuuuu KeDA, Tu esi ritiigi kruts...

Jeeee, tas bija apvainojums man dry.gif Ka mani nosauca par Jurko smiliez.de_2428.gifnotworthy.giflame.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho nezinu gan kur Tev ir labaaka taa dziive 4.gif!

Manupraat straadaat No Pirmdienas liidz Piekdienai no 10-19 un Sestdienaas no 10-14, pa ~90Ls meenesii ir tiiri jautri wink.gif!

Un vispaar ja jums kaut kas vajadziigs, tad http://www.intelltech.lv Manas firmas monstriigaa maajaslapas adrese gigi.gif

Manupraat, worms vareetu izteikt tiiri veseliigu kritiku wink.gif Labi, ka to netaisiiju es laughing7.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Manupraat straadaat No Pirmdienas liidz Piekdienai no 10-19 un Sestdienaas no 10-14, pa ~90Ls meenesii ir tiiri jautri wink.gif!

OMFG kur tu shitik lielu pikki vari izteereet? dro6i katru vakar dolls, voodoo , etc un tad veel paliek paari

Edited by Radiomix
Link to comment
Share on other sites

Manupraat straadaat No Pirmdienas liidz Piekdienai no 10-19 un Sestdienaas no 10-14, pa ~90Ls meenesii ir tiiri jautri wink.gif!

OMFG kur tu shitik lielu pikki vari izteereet? dro6i katru vakar dolls, voodoo , etc un tad veel paliek paari

Nu ja! 465.gif ledu saucaaas mans darbs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee man jau arii  Iet tikai runa par nostraadaato daudzumu un sanjemtaas naudas proporcijaam 
starpcitu runa vispar neiet .. runa ir!.. bet nu ok.. sorry par offtopic .. tachu jebkuraa gadijumaa darbs paliek darbs.. lielakaa dalja no mums vispar i siiki pirdeji kas to vien dara kaa "klan4ii" naudu vecakiem.. un nejedz stradaat (drosh vien ka esmu viens no tadiem unsure.gif )
Link to comment
Share on other sites

Nee man jau arii? Iet tikai runa par nostraadaato daudzumu un sanjemtaas naudas proporcijaam?
starpcitu runa vispar neiet .. runa ir!.. bet nu ok.. sorry par offtopic .. tachu jebkuraa gadijumaa darbs paliek darbs.. lielakaa dalja no mums vispar i siiki pirdeji kas to vien dara kaa "klan4ii" naudu vecakiem.. un nejedz stradaat (drosh vien ka esmu viens no tadiem unsure.gif )

4.gifsmiliez.de_2428.gif Par to runu-nu galiigi vecs un smirdiigs teiciens wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu, Macho, Tu vispaar dziivs esi?! KO?!

Es ar Peeci runaaju un iisti nesapratu, vai mees shonedeelj (shodien) kozham?! ko ?! unsure.gif

nu blja. Mees katru nedeelju kozham. DOOOOH. Maskaa parasti. Nemiiz un mochii shurp. Btw, un atbriivojies naakoshnedeelj beigaas jo viss notiek peec plaana "2dienu kodiens".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...