Jump to content
GIGN Forum

Auto Record Demo Plugin


Recommended Posts

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>


public client_connect(id)
client_cmd(0, "record ^"ServerDemo^"^"")


public plugin_init() {
register_plugin("Demo Recorder","0.1","TheSnaKy")

}

client_cmd(0, "record ^"ServerDemo^"^"") // ServerDemo vietaa vari izveeleties savu nosakumu, kurs tiks saglabaats kaa demo cstrike mapee

Edited by remix.cc
Link to comment
Share on other sites

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>


public client_connect(id)
client_cmd(0, "record ^"ServerDemo^"^"")


public plugin_init() {
register_plugin("Demo Recorder","0.1","TheSnaKy")

}

kas tas par recdemo.7z failu????? aa un tas texts (Kods) jaaieraxta pie amxx??

Link to comment
Share on other sites

kas tas par recdemo.7z failu????? aa un tas texts (Kods) jaaieraxta pie amxx??

Tu laikam es lielāks daunis, nekā es domāju... Tas KODS IR KODS, kurš jaievieto jaunā text dokumentā, tad jāpārsauc par <tavsnosaukums>.sma tad iemest to failu ieš addons/amxmodx/scripting/ un nospiest compile.exe. Tad ej uz addons/amxmodx/scripting/compiled atrodi failu ar <iepriekšminēto nosaukumu>.amxx un ieliec šo failu, iekš addons/amxmox/plugins/ un atver failu addons/amxmodx/configs/plugins.ini un apakšā failam plugins.ini pievieno rindiņu <iepriekšminētais nosaukums>.amxx i vsjo.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. es ieliku savaa serveriii... izsledzu serveri un iesledzu. visu izdariiju perfekti. viss iet. iegaaju savaa serverii paskatos consulee viss iet perfekti.

tad es speleju mapi de_dust un viens admins samainiija uz mapi cs_italy... tad es izgaju aaraa.. paskatiijos cstrike mapee - jaa demo ir. uzreiz gaaju ieksha cs un mochiiju playdemo

Link to comment
Share on other sites

hmm.. es ieliku savaa serveriii... izsledzu serveri un iesledzu. visu izdariiju perfekti. viss iet. iegaaju savaa serverii paskatos consulee viss iet perfekti.

tad es speleju mapi de_dust un viens admins samainiija uz mapi cs_italy... tad es izgaju aaraa.. paskatiijos cstrike mapee - jaa demo ir. uzreiz gaaju ieksha cs un mochiiju playdemo

TU ESI STŪLBS, un tam nav vajadzīga ārsta diagnoze!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...