Jump to content
GIGN Forum

Cheating-Death


Smoll
 Share

Recommended Posts

Paskaidrojiet luudzu kaads kaa tikt galaa ar sekojoshu probleemu: Saaka gljukot cs1.6+pach 9. Viss tika akuraati nonests un sainstaleets pa jaunu (tiesa gan cs1.6+pach 7, jo 9. karina kompi) Peec cs uzlikshanas tika uzinstaleets CD v4.17.1. Tagad kad meegjina piesleegties jebkuram serverim ar CD jamais met aaraa ar pazinjojumu ka CD man nemaz nav (CD ir atkjekseets "... monitor thread")

Jau ieprieksh pateicos par konstruktiivaam atbildeem :)

Link to comment
Share on other sites

Vobshem meegjini paarvilkt no GIGN maajas lapas Patch'u v9 un iekopeet veelreiz, ja neliidz, sorry, can help you man

P.S. man ir bijis taa, ka uz Servera (no kura es velku) fails ir vesels, bet kaa sho ieka4aaju kompii taa to pakojot valjaa, met Errorus visaadus, paarvelku pa jaunu, viss iet. Ir bijis ka archiivu atpako un visi faili tjipa iet, bet kaa instalee, taa instalaacijas laikaa izmet erroru...

Vobshem doma ir taada, ka tev to veco vajadzeetu restaureet un novilkt jaunu, meegjini, gl

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Paskaidrojiet luudzu kaads kaa tikt galaa ar sekojoshu probleemu: Saaka gljukot cs1.6+pach 9. Viss tika akuraati nonests un sainstaleets pa jaunu (tiesa gan cs1.6+pach 7, jo 9. karina kompi) Peec cs uzlikshanas tika uzinstaleets CD v4.17.1. Tagad kad meegjina piesleegties jebkuram serverim ar CD jamais met aaraa ar pazinjojumu ka CD man nemaz nav (CD ir atkjekseets "... monitor thread")

Jau ieprieksh pateicos par konstruktiivaam atbildeem smile.gif

Tu pareizi vinju uzliki virsuu vecajam pacham???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...