Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

ja bet es pievienoju koda taja ucoza un man neparada to monitoru kape? nu es to html kodu pievienoju un man nerada man pa6u kodu rada biggrin.gif kas par problemu nez kads nevar pateikt? a un jakas es meginu ucoz sava weba iebast bazu un man rada vnk kodu nevis to mapas bildi cik playeri online utt

Edited by Gest3r
Link to comment
Share on other sites

ja bet es pievienoju koda taja ucoza un man neparada to monitoru kape? nu es to html kodu pievienoju un man nerada man pa6u kodu rada biggrin.gif kas par problemu nez kads nevar pateikt? a un jakas es meginu ucoz sava weba iebast bazu un man rada vnk kodu nevis to mapas bildi cik playeri online utt

man kautkas lidzigs bija biggrin.gif kr4 panjem paspaidi paspaidi kautko padari tur un sanaks ( man ari tabij kautko pachakareju un vis ok pec tam paradijas ) biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

man kautkas lidzigs bija biggrin.gif kr4 panjem paspaidi paspaidi kautko padari tur un sanaks ( man ari tabij kautko pachakareju un vis ok pec tam paradijas ) biggrin.gifbiggrin.gif

Paspaidi paspadi kko padari hmm es domaju vins6 saprata... P.S ar neko - neko nepanaaks ! Un vsp kur tu tu kodu baaz ieksha? smiliez.de_2428.gif

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Paspaidi paspadi kko padari hmm es domaju vins6 saprata... P.S ar neko - neko nepanaaks ! Un vsp kur tu tu kodu baaz ieksha? smiliez.de_2428.gif

nu es visu to monitora saturu iekopeeju iek6 www mapiitee un tajaa cofig faila vai kur tu ieliku savu ip un portu utt... nu a ko tur vajag: paspaidiit paspaidiit pa4aakareet/?? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gest3r, nesaptu, nafig Tev ūber l33T webu, ja pat parastu html kodu nemāki pievienot.

Vaina ir Tevī, jo serverspy izmet pareizu html kodu, bet Tu to nemāki pievienot, ja Tev galva nav uz pleciem tad ej un adi... Ja Tu gribi, lai Tev palīdz, tad vismaz paskaidro, kādu websistēmu Tu izmanto kā Tu visu dari, jo nevienam nav jāzīl nekko par Tevi.. Uzmanies, ka nesāc raut vārnas.

ā un jā, diez cik liels urļiks Tu esi ar saviem

dari6u ta paspaidi6 paspaidi6
jeb vnk '6'
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...