Jump to content
GIGN Forum

Apnicis ljoti!


Hainy
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi. Man ir viena saape uz sirds, un proti, mani nepaartraukti peedeejaa laikaa saakushi dazhaadi cilveeki saukt par 4iiteri vai nereaalu speeleetaaju. Man tas jau ir tik taalu ietekmeejis ka pa nakti pat murgoju par sho lietu. zaban.gif Vispaar es vinjus biezhi nesaprotu (tos paareejos speeleetaajus, ne visu, bet normaalu chupu), kaapeec ja cilveekam ir rezultaats 18:1 tad uzreizi kaada dalja jau saak saukt par 4iiteri. Un ja kaadu tiiri caur sienu panjem izejot uz skanju, vai vispaar redzot ka kautkur ielien un tad maucot pa sienu novaac, tad tas noziime ka speeleetaajs ir 4iiters? Kaa tur ir? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa maaceet es maaku, bet man jau apnikusi shii attieksme. Labi vispaar ka ir kaads kas arii aizstaav, bet sajuuta na iisti riktiiga ka nosauc par 4iiteri! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec manaam domaam vajadzeetu vispaar nonjem sho vardu 4iiteris nost!(padariit taa ka kaads to meegjinot teikt paraadaas vaarda vietaa ******)Tas gan buutu patiikamaak, jo pa naktiim nereti pilns ar lameriishiem un bez adminiem. Tad arii visas shiis lietinjas daraas! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu nu gan Lirel esi baigais maisinjsh! laugh.gif Paldies par atbalstu. smiliez.de_265.gif Vai veel kaads ir taads kas par mani vareetu likt galvu kjiila ka neesmu 4iiters? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks! cool2.gif Jā neesmu nekāds tur nereāls kuram visu laiku tikai iet. Tomēr ir daži normāli cilvēki. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa... lai gan me ir lamo, bet arii man paretam, taa teikt, atveraas kad uztaisa killstrike 47 un automaatiski tiku ierindots 4iitera statusaa cilveeku sapraatos...10 min veelaak bija deathstrike 12.. wink.gif bet 4iiteri no normaala cilveeka var atshkjirt tieshi ar to, ka cilveekam ir veksme, tad neveiksme, taa teikt, melnie, bet 4iiteriem neveiksmju nevar buut... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

jaaa "4iiter" vaads ir jaanomaina uz 3frags. Nu ir jau traki ar tiem tu esi 4iiters jaakiko aaraa un ja veel kaadam laamem ,kurss neklausaas un neskataas radaraaa speeles laikaa , ir admina tiesiibas tad vispaar traki. Hainy respect tev no Re5pect klana. un vinkaarssi taas laamees kas saukaa visus par 4iiiteriem griez ar nazi lai tie pamullkki saprot ka vinji ir ritiigi smiliez.de_2125.gif kas sastapussies ar normaalu geimeru.

Link to comment
Share on other sites

Laikam es biju maldījies savās domās, jo izrādās ka normālu cilvēku ir vismaz kāda saujiņa, bet vismaz ir. Tnx par atbalstu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...