Jump to content
GIGN Forum

Virus


WolfBlade
 Share

Recommended Posts

Kaa tev izsleedzas ?

Man bija taads viiruss kursh paraadiija ka peec 1 min kompis izsleegsies , un saakaas atskaite...

Ja taads tad ka4aa failu...

Ja tas neliidz un ir taads viiruss , ieej http://www.symantec.com/

Tur ir ir fixtooli prieksh praktiski visiem viirusiem .

Un ja nav taads kaa es teicu , pameegini izskaneet ar antiviirusu ( man ir Norton 2003)

Man vinsh uzraadiija un izdeesa , un ja nevar izdzeest antiviiruss to failu , ieej http://www.symantec.com/ un ieraksti searchaa taa viirusa nosaukumu. wink.gif

Ja neliidz - If none will help you , your'e doomed !

Veel var Format C:

Beet to diez vai tu to gribeetu wink.gif

FixBlast.exe

Link to comment
Share on other sites

Limp, tas - RPC (Remote Procedure Call), kas ir saistiits ar Worm/Blaster Viirusu...

Bet par cik vinjam tas ir saistiits ar PC bremzeeshanu, tad shis te vareetu paliidzeet <:: Fix-Lirva Antivirus ::> ja tev taa nav, tad to var novilkt no shii antiviirusa maajas lapas, nospiezhot pogu Sheit

Edited by wh1tejohn
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Vislabaak ieej dc++ un noka4aa ''Norton AntiVirus 2003 Professional Edition'' , jo shitas ir labaakais antivirus ko man jebkad ir iznaacis redzeet...

Man arii taa bija , bet tas bija kautkur pirms kaadiem 5 meeneeshiem , es ar shito nortonu izseer4oju kompi un atrada(neatceros iisti) , bet man liekas kaadus 5-10 virusus , izdzeesu laikaa vinjus un kompis norm. peec tam gaaja...

Nu es nez. pameegjini shito , ja nekas nesanaak tad vairaak nemaaku paliidzeet..smile.gif

Link to comment
Share on other sites

neviens no juusu liktajiem failiem nepaliidz sad.gif

Man ir gan Norton Antivirus gan Norton Personal Firewall (laba lieta, bet vinnam jaaliek Disable ka speelee CS) abi ir uzkaarushies un vinnus nevar ne palaist ne izdzeest.

(Laikam jau kaarteejo reizi buus jaapaarinstalee XP sad.gif )

Procesu sauc svchost.exe

Man vinni ir veseli 4etri

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
neviens no juusu liktajiem failiem nepaliidz sad.gif

Man ir gan Norton Antivirus gan Norton Personal Firewall (laba lieta, bet vinnam jaaliek Disable ka speelee CS) abi ir uzkaarushies un vinnus nevar ne palaist ne izdzeest.

(Laikam jau kaarteejo reizi buus jaapaarinstalee XP sad.gif )

Procesu sauc svchost.exe

Man vinni ir veseli 4etri

Par to disable , tas tikai ir firewall , jo , bet tieshi par pashu antivirusu , viss o.k , es piemeeram speeleeju ar visu antivirusu....smile.gif...

Bet tas taa kaa kuram... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Un juus tagad briinaties, ka jums ir probleemas ? Nah juus to bremzi *Norton Anti-Virus* lietojat ? Vinsh Juusu datoraa Jaunaakos viirusus paljube nedzeesiis aaraa un +bremzees datoru nereaali... btw vinjam iznaak reti Updated Data-Base (Un fiziski neatbalsta dazhu jaunaakos viirusu vaultus) atshkjiriibaa no AVG Pro v7.0 Anti-Virusa, un AVG Pro v7.0 vispaar gandriiz neizmanto datora resursus un jaunaako viirusu Datu Baze iznaak katru dienu... +Atrod pilniigi visus viirusu, par to krievi ir pacentushies 4.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif ja aizver svchost.exe, liidz ar to aizver Internetu... takshto tas diezvai vareetu 4akareet praatu...

Man piemeeram ir atveerti 2 un normaalam dakjim domaaju taapat ir jaabuut...

1. norij 5000 K atminjas

2. norij 900 k atminjas

Bet ja tas norij vairaak (piem 10000-25000 K) tad gan format c: evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

man nemaz izsleegt nevar bet divi man vinji ir...

a kaads nezin kas par probzu var buut ja man kompim ir taa ka antiviirusu iesleedz un peec apmeeram 10 sekundeem vinsh prosta izrubaas un pazuud ?? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Un juus tagad briinaties, ka jums ir probleemas ? Nah juus to bremzi *Norton Anti-Virus* lietojat ? Vinsh Juusu datoraa Jaunaakos viirusus paljube nedzeesiis aaraa un +bremzees datoru nereaali... btw vinjam iznaak reti Updated Data-Base (Un fiziski neatbalsta dazhu jaunaakos viirusu vaultus) atshkjiriibaa no AVG Pro v7.0 Anti-Virusa, un AVG Pro v7.0 vispaar gandriiz neizmanto datora resursus un jaunaako viirusu Datu Baze iznaak katru dienu... +Atrod pilniigi visus viirusu, par to krievi ir pacentushies 4.gif

Nu nezinu nezinu...

Norton rlzz..Mani ir glabis vairak situacijas,taa ka es dodu priekshroku vinam..Neiesaku lietot Kaspersky.Vot ta ir bremzee....Kopis aptuveni 2 reizes ilgak ladejas,viss bremzee suuka tas suda antivirus...

Ar Norton nekadu problemu..MAn pats apdeitojas un ir atmaskojis visus viirusus..Vienreiz pat speciali palaidu virusu un shis atpazina... smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...