Jump to content
GIGN Forum

Ban Alviic


AbSyEnE
 Share

Recommended Posts

wacko.gifgussa.gif kr4 lieta taada es nezinu kur shito rakstiit taapeec rakstu te ...

Ir taads viens siikais kuram galiig kkas nava kaartiiba ar orjentaaciju

un ar vinja "Izteeicieniem" vsp nav ko runaat shitaadus suuda braalus vajag sist sist un velreiz sist vinsh tak ir pilniigs idiot neapteests siikais...

Luuk TE juus varat paliisiit vinja tekstus es nezinu ko ar to siiko dariit vin6 ta4 ir galiig slims visslaik

shita dir6 plzz izbanojat vinju... evilmad.gif par shitaadiem tekstiem var nosist... plz ceru kad kaads no memberiem iraudziis sho pustu un kko dariis lietas labaa...

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Un viņš runā ar ļoti skaistu repliku laugh.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Izlasot topika nosaukumu, domāju, ka runa ir poar mani, bet lasot tālāk nācās vilties. :/

Pag pag a kapeec gan ne par tevi, teksti diezgan nodirsoshi, izskataas ,kad tu esi kaadu nbanojis, tavs serveris suck...

Teksti jau nu kaa radiiti par tev 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Banu nevar laikam tagad uzlikt.. Bet ja kādam no prjaņņikiem labi paprasītu (ar alus kasti), tad ganjau viņu idzēstu (nu no regotajiem)..

Bet diezvai tad jau vajdzēs kādu BANOT par alus kasti tongue.gif tad jau laikam izvēlētos tālāk lai apdirš serveri neka maksāt ar alus kasti 4.gif4.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...