Jump to content
GIGN Forum

Ka Uzlikt Sevi Par Adminu!


Recommended Posts

Ludzu pasakiet ka es varu uzlikt sevi par adminu nu man ir tas plugins rakstot /admin raadas vai ir vai nav online! pasakiet ka es varu sevi iecelt par adminu sava cs 1.6 serveii ... ka uzlikt banu uz kaadam noteiktaam min uz kadu 1 h ... Luudzu pasakiet ( ja es konsule ierakstu (amx_kick tralala vinsh vinju ta izkikos) ??

Link to comment
Share on other sites

sevi par adminu war uzlikt adons/amxmodx/configs users.ini failaaaa!!!!

Kaaa tas daraaams????

Ja gribi admina tiesiibas uz ip tad:

"Tava ip adrese" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "de"

ja uz nika tad:

"Tavs niks" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

P.s tas viss rakstaams users.ini faila pasaa apaksaaaa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ludzu pasakiet ka es varu uzlikt sevi par adminu nu man ir tas plugins rakstot /admin raadas vai ir vai nav online! pasakiet ka es varu sevi iecelt par adminu sava cs 1.6 serveii ... ka uzlikt banu uz kaadam noteiktaam min uz kadu 1 h ... Luudzu pasakiet ( ja es konsule ierakstu (amx_kick tralala vinsh vinju ta izkikos) ??

Cilvēkam ļoti liela izpratne - kas ir amxx ... psc šitādi taisa serverus ...

passwordu var nelikt, ja access liek uz IP, bet ja liek uz nick , ērtāk ir norādīt nevis a, bet ab kā account flagus, jo tad netikai niks niker444 būs ar admin pravām, bet varēs leitot arī piemēram niker444 <mp3

Link to comment
Share on other sites

76.gif ir vairaakas iespeejas ja gribi sev CLAN + Server. ja gribi lai clan memberi buutu admini tad dari shaadi- izveido klanu un ieej tur kur pirmstam pateica uzliec nevis IP vai nick bet Clan Tag... ja gribi uzlikt draugu ( bez paroles tad liec ) - tur kur pirmstam teica IP ja negribi pass bet ar nick tad - "nick" tur kur pass atstaaj tukshu tur kur acc flags liec visu liidz burtam L piemeeram "abcdefghijkl" visu nepateicu nu bet ja tev ir smadzenes tad saprati smiliez.de_2428.gif esi admins un dziivo laimiigs smiliez.de_2125.gif buutu laiks pateiktu kartiigi 1d71.jpg
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...