Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Invision Power Board


eziic
 Share

Recommended Posts

probleema visai interesanta. kaadu laiku manai web lapai bija IPB 2.2.1, skaitaas jaunais, aarkaartiigi kruts utml. man vinjsh kaut kaa iipashi nepatiik, taapeec saaku rakaaties pa netu un uzgaaju jauku zip failu ar visaam IPB versijaam. beigaas sapratu, ka vinjas visas ir praktiski vienaadas, no taam 2.x.x atshkjiras tikai 1.0, 1.2 un 1.3. tad nu sapratu, ka gribeetos tieshi taadu. saaku instaleet 1.0. [uz mana kompja uzstaadiits WAMP 1.6.6], viss it kaa sanaaca, ljoti jauki, param param, bet tad spiezhot uz podzinjas FORUMS man atveeraas vienkaarshi balta lapa. pierakstiiju savai lapai beigaas 'index.php', bez rezultaatiem. tad pierakstiiju 'admin.php', tas aizgaaja, bet jeega no taa maza, jo tur viss liecina par to, ka forumam buutu jaastraadaa. izmantoju IE 7-o versiju [meesls], bet probleema tur nav, jo devu testeet arii citiem, nevienam neraadija.

atmetu ceriibas par 1.0, izdzeesu visus vinja failus no savas datubaazes un pasha foruma foldera un liku iekshaa 1.2 [tas pats notiek arii ar 1.3]. sarakstiiju SQL informaaciju [datubaaze, lietotaajs, parole etc.], viss ljoti skaisti, spiezhu 'next' un man izmet shaadu erroru:

Warning!

The following errors must be rectified before continuing!

Please go back and try again!

mySQL Error: Invalid default value for 'macro_set'

Query:CREATE TABLE ibf_macro ( macro_id smallint(3) NOT NULL auto_increment, macro_value varchar(200) default NULL, macro_replace text, can_remove tinyint(1) default '0', macro_set smallint(3) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (macro_id), KEY macro_set (macro_set) ) TYPE=MyISAM;

ljoti ljoti gribeetu piedabuut pie dziiviibas kaadu no shiim 3 versijaam, bet bez juusu paliidziibas tas man pasham nebuus pa speekam, taa ka ceru uz atsauciibu. ja vajag veel dajebkaadu info par visu shito, postojiet, sarakstiishu. jau ieprieksh paldies, ceru uz sapratni! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...