Jump to content
GIGN Forum

Vai Jūs Jau Apsveicat Kādu Valentīn Dienā?


eXt
 Share

Vai jūs apsveicāt kādu Valentīn dienā?  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ko tu uzreiz vinjam piekasies vinjsh tikai pasaka ka apsveica savu draudzeni tu uzreiz virsuu laikam jau tev skauzh tu tikai esi vienispraatis ar tiem kuri pasaka kautko stulbu jo tads tu ariii esi Stulbs tu uzdirsies tam kuram ir draudzene tikai taapeec ka pasham tev nav draudzene un meejaas tu seedi spilvenaa galvu iebaazis un pinkshkji ka atkal esi viens (KAAVIENMEER) , tu atnaaac uz Forumu lai pameetaatu citu aciis kruto kaads tu galiigi neesi !

- Es arii apsveicu savu draudzeni 4.gif

Real man arii tu vari iebazt aniiti un to pashu....

Es piekasos vinjam tikai tapec, ka vinsh posto un topiko visadus debilismus un tada serga ir jaaptur. U neviens te nemeta nekadu gaili.

Ak jaa parr tematiku draudzenes : KO TU VISPAR VARI MAN DOT NU KO TU VARI MAN DOT!!! Aizej nodro4ii citigak, lai tev nemetas pumpas uz tava spitaliga tinju purna. Auna piere ko tu zini no manas dzives vispar !!!???(tas nav jautajums, jo tu neko nezini protams) Es jau meitenem pupus chamdiju, kad tu vel skraideleji apkart ar piedirstam bikshelem un nesaprati pie kuras orientacijas isti pieder.

Un ja tev ir draudzene taa ir Masha Kulakova smile.gif

pff...bik iekarsu

Link to comment
Share on other sites

huh.gif Mahmed nesaprotu kaapeeC tew ir jakasaas kur nevaig ? dry.gif

labi SAS runasim pieklajigi kaa sapratiga butne ar sapratigu.

Pirms kaut ko posto padomaa ko raksti. Pirms taisi topiku, padomaa vai tas ir kadam vajadzigs un interesee. Jo ar shodienas topiku tu esi pamatigi nocelies.

Sproti mani pareizi, neshatncee postus tikai tapec , ka tu vinjus gribi sakrat. Esi apdomigs.

Got it buddy !?

Link to comment
Share on other sites

Real man arii tu vari iebazt aniiti un to pashu....

Es piekasos vinjam tikai tapec, ka vinsh posto un topiko visadus debilismus un tada serga ir jaaptur. U neviens te nemeta nekadu gaili.

Ak jaa parr tematiku draudzenes : KO TU VISPAR VARI MAN DOT NU KO TU VARI MAN DOT!!! Aizej nodro4ii citigak, lai tev nemetas pumpas uz tava spitaliga tinju purna. Auna piere ko tu zini no manas dzives vispar !!!???(tas nav jautajums, jo tu neko nezini protams) Es jau meitenem pupus chamdiju, kad tu vel skraideleji apkart ar piedirstam bikshelem un nesaprati pie kuras orientacijas isti pieder.

Un ja tev ir draudzene taa ir Masha Kulakova smile.gif

pff...bik iekarsu

Eu Mahmed atdzisti tu paņem nomierinošās zāles padzer neieej gign forumā 1 dienu tev būs labāk un citiem,nu vai vari ieiet gign forumā tikai neej šajā postā.Neboja cilvēkiem nervus.

P.S Tikai nesāc te uz mani braukt gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Da bļač! Atraduši labo vietu kur risināt savas savstarpējās problēmas.

Mahmed, nav tik traki jāpārspīlē un jāpārvērš nevainīgs topiks par kautkādu kara lauku, dēļ kāda čuvaka kas tev nepatīk. Man meibī daudzi nepatīk, bet tapēc es neeju kkādā topikā un nesāku skaidrot attiecības..

Link to comment
Share on other sites

Eu Mahmed atdzisti tu paņem nomierinošās zāles padzer neieej gign forumā 1 dienu tev būs labāk un citiem,nu vai vari ieiet gign forumā tikai neej šajā postā.Neboja cilvēkiem nervus.

P.S Tikai nesāc te uz mani braukt gussa.gif

kas te dumpis tagad ir vai visi aizstav vienu maz nevaingu puisheli. smile.gif

Un launais Mahmeds te atagd visus apbizo.smile.gif

shitas

un tas te

ar dazu minushu laikaa.

it sevishkji runajot apr punktu 1. Nu kuram tas interesee !?? Shiet ir ging nevis kaut kada mafia, lol ne jocigi !?

Link to comment
Share on other sites

labi, beidziet te dirsties, citaadi sodiishu

p.s. Mahmed, es sas^manu jau pabriidinaaju par spamoshanu

p.p.s. un tas, ka uzradaas 2 aizstaavji, nav nekaads briinums. vinji redz, ka sas^mans ir viens no vinjiem - abi jau sakraajushi 90% warn. taapeec paaraak nenjem vinjus pieree - taapat driiz gan jau zudiis no muusu redzesloka smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Real man arii tu vari iebazt aniiti un to pashu....

Es piekasos vinjam tikai tapec, ka vinsh posto un topiko visadus debilismus un tada serga ir jaaptur. U neviens te nemeta nekadu gaili.

Ak jaa parr tematiku draudzenes : KO TU VISPAR VARI MAN DOT NU KO TU VARI MAN DOT!!! Aizej nodro4ii citigak, lai tev nemetas pumpas uz tava spitaliga tinju purna. Auna piere ko tu zini no manas dzives vispar !!!???(tas nav jautajums, jo tu neko nezini protams) Es jau meitenem pupus chamdiju, kad tu vel skraideleji apkart ar piedirstam bikshelem un nesaprati pie kuras orientacijas isti pieder.

Un ja tev ir draudzene taa ir Masha Kulakova smile.gif

pff...bik iekarsu

tev nevines no meiteneem neko nevar dot jo tu esi pedinjsh tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...