Jump to content
GIGN Forum

!G! >> <nick>


DuH
 Share

Recommended Posts

Ja es nekludos un tagad centisos pareizi atbildet tad tev klan jaregistre !G! >> jo ja tu registresi klanu

!G! tad tev radis niku !G!<NICK> tatad no si murga jasaprot ka jaregistre !G! >>

Link to comment
Share on other sites

me taa meegjinaaja, bet pateica ka nepareizi... teoreetiski po vai ir taas sviitras vai nau, taakaataa bez passwd nevarees speeleet neviens, kam nikaa buus !G!... bet kaa ir praktiski? ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nju tad biku maini nosaukumu uz !G! vai kaut ka savadak... karoce doma ta lai lauj jo ja saka ka nepareizi tad kadu nu svitram nevar lietot!!!

Link to comment
Share on other sites

Es jav gan ceretu ka ne bet nu nelaimes notiek pasaule.... wacko.gifdry.gifdry.gifdry.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2428.gif

tas ar tiem smailiem tikei taa patik speleties ... smil.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas juus jaunu klanu taisaat? Es arii esmu ieintereseets! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hainiy welcome to our clan

Re5pect | Hainy uz paarbaudes laiku vienkaarssi taapeec ka neesmu redzeejis kaa tu speelee drossvien labi ja kas es ssodien peec 6 meegginaassu tikt serverii un uzgriest. taakaa tad tu tiksi klanaa. tikai kaa Re5pect.Hainy

vai Re5pect | Hainy hans.gif

Link to comment
Share on other sites

DuH es tev varu vienu pateikt: "Naac uz dueli un tajau redzees kursh sliktaak speelee!" Ja tev bail tad pasaki uzreiz. laugh.gif Bet doma par dueli ir reaala. Pasaki laiku un vietu un tajau redzees kursh kuru!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tev piezvaniishu tuuliit! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nemiiz, me uzspeelees... speeleesim to, kas buus... po vai ice vai dust vai veel kaukas... k?

P.S. Hainy, vareesi riit peec 18:00? ?

P.P.S. ja nu tomeer nevareeshu, tad tu dabuusi zinaat... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa! riit peec 17 es varu! Jo no riita jaastraadaa, bet vakaraa varu! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Lirelis arī grib lūrēt spēli? Nu nez! Klau DuH dod ziņu kurā serverī varēsim duelēties, vai vienkārši pietiks ka gign.lv uzspēlēšu kādu laiku un tu varēsi mani vērot? blink.gif Spēlē esmu daudz drošāks nekā duelējoties, bet duelēties arī māku. Piemēram, ja es duelējos tad mani vēl neviens nekad nav vinnējis manā izvēles kartē de_vertigo. wink.gif Tu noteikti domāsi kā var tik lielu karti spēlēt duelī, bet tici man viņa ir kā kabata! laugh.gif Tad paziņo par notiekošo!

Link to comment
Share on other sites

ee mosska es arii luureeessu buus jaaiet uzspeeleet un jaapaskataas kaa tie miicaas es balsoju par duh. un hainy ja tu vineee vinju nedomaa ka es pa vinju sliktaaak rambaaju taakaa mossk mums dueelis arii prikola peec buutu jo es biki labaak par duh speeleeju taaaa vismaz vinjss saka es pats nezinu kaa tur iisti ir. Vieniigi esmu palicis nedaudz flegma. speeles laikaa saaku domaat par meiteneem laugh.gif . Nez kas ar mani noticis laikam jaannos vienaa buussu samiileejies. lai nu kaa jaasaak atkopties un jaaspeelee kaaa orkam pienaakaas. smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...