Jump to content
GIGN Forum

comache ah... pi...


Guest Viesis_picaSSo
 Share

Recommended Posts

Guest Viesis_picaSSo

9:57 de_train Comache smiliez.de_2469.gif (CT) es arii. T uzliek bumbu uz B, es esmu starp abiem. Saprast uzreiz nevar peec skanas, kur uzlika.Es apskatos A nav, eju uz B, bet tas PIMPIS comache man uztaisa slay. Jautaajums nafig?????? Es nedaru to, kas ir jaadara ???

Karoce tu comache esi PIMPIS ar lielo burtu, mazgadiigais gejs. Satiktu tevi tu tsaa pa gejisko purnu atrautu!!

URODS

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
9:57 de_train Comache smiliez.de_2469.gif (CT) es arii. T uzliek bumbu uz B, es esmu starp abiem. Saprast uzreiz nevar peec skanas, kur uzlika.Es apskatos A nav, eju uz B, bet tas PIMPIS comache man uztaisa slay. Jautaajums nafig?????? Es nedaru to, kas ir jaadara ???

Karoce tu comache esi PIMPIS ar lielo burtu, mazgadiigais gejs. Satiktu tevi tu tsaa pa gejisko purnu atrautu!!

URODS

Jaaa un veelaak veel banu uzliek !!! daunis

Link to comment
Share on other sites

PiCaSSo un Magnuss vienmeer ir paaraak njeemushi pie sirds CS`u smile.gif. Buutu juus kaadreiz in real life redzeejushi, kas notiek kad PicaSSo un Magnuss dodas speeleet CS`u pa nakti...tad tuvaakaa kilometra raadiusaa miermiiliigie iedziivotaaji var aizmirst par mieriigu izguleeshanos smile.gif...Blaavieni ir nepaarspeejami un iespaidiigi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
PiCaSSo un Magnuss vienmeer ir paaraak njeemushi pie sirds CS`u smile.gif. Buutu juus kaadreiz in real life redzeejushi, kas notiek kad PicaSSo un Magnuss dodas speeleet CS`u pa nakti...tad tuvaakaa kilometra raadiusaa miermiiliigie iedziivotaaji var aizmirst par mieriigu izguleeshanos smile.gif...Blaavieni ir nepaarspeejami un iespaidiigi.

Vai vai nu gan tu paarspiilee smile.gif Tev jau parasti taa varbuut arii liekas kad uz kruutiim entos litrus alina uzneemis 18.gif))

Link to comment
Share on other sites

Vsem yo! wink.gif

Slay ja sdelal potomu wto ti ne wel defuzitj c4, posle slay'a ti obosral mena matom, za wto i polu4il ban. Vrode vse jasno, ban bil na 50 minut, ni4ego uzasnogo. GL next time...

Btw ti poxodu dazhe neznae6 kak to4ki nazivajutsa - bomba bila postavlena na A smiliez.de_2428.gif

Edited by comanche
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...