Jump to content
GIGN Forum

cilveeks


macho
 Share

Vai cilveekam njemt nost banu?  

67 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest darek
nuja taajau saka ka visi ir normaali dzeki un taa taalaak ..............

Bet kad tiek pie interneta kur neviens vinnu neredz un nevar nodariit paari nabadzinnam un izsmiet tur ta uzreiz paraadaas duusha ka var visiem dirst virsuu.

(Tas nebija konkreeti pakaadu)

Labi ticu ka vinnsh norm. dzeks, tikai mazliet ar putniem. 18.gif

Ja nepaziisti , vai nezini vinju tad luudzu neveri savu muti valjaa.....

P.S.

Tauta juus laikam esat aizmirsushi par ko shis topicks....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

White-line, tu smirdi!!!? rolleyes.gif

P.S. Nah tev profilaa rakstiic, ka dzimis esi 1984. gadaa, bet tavaa sakainajaa maajaslapaa, ka tev 16 gadi? A, smirdiigais?? blink.gif

Heh , tu pats smirdi , labi esi apmierinaats es izlaboju uz 87. gadu un visi jau sen zin , ka man ir 16.gadu , jo es vienreiz biju izveidojis balsoshanu kur iet peec pamatenes(maaciities) , jo man shogad 9 klase un tas noziimee , ka man vareetu buut 16. gadu , vai arii 15. heh man patiik cilveekus apraut...taka tu paliec gribot...lame....

Par taadu kaa tevi var tikai panjirgt , hehhh.....nee nee tu tishaam esi nelabojams... violent1.gif ...

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Man gan liekas, ka tu esi diivains...

Hehe, es zinu, ka tu veelies maaciities Ventspils 20. AVS. Tur jau maaciities iet tikai galiigi luuzeri vai cirvji! smiliez.de_2428.gif

Heh , kaa man patiik tevi apraut....par to 20.videni , to pabaidza viens mans braaleens un tagad vinjsh maacaass LU(latvijas universitaatee) , un zini tur nepienjem ''cirvjus'' , vai arii kaa tu vinjus sauc....bet man gan liekas , ka tu esi viens no tie ''cirvjiem'' vai arii kaa vinjus tur sauc.... smiliez.de_2469.gif .....tevi varetu sist un sist , bet vienalga buutu tik stulbs kaa shobriid... wacko.gif ...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Jaa , tas taa , bet pec vinja teiktaa sanaak , ka tai skolaa maacaas tikai ''cirvji'' un tam nu es galiigi netisu , jo katraa skolaa ir pa kaadam zubram itd.

Un vispaar , kas vinjam dirsupleesh , ka es tur domaaju iet maaciitis..???

P.S.

Macho , es tik tiko izlasiiju , LU pienjem tikai taadus cilveekus kuri ir visur sekmiigi un tas noziimee , ka tie cilveeki kuri visur ir sekmiigi nu nekaadaa gadiijumaa nevar buut cirvji , nu es domaaju praata zinjaa , nevis citaas jomaas... smile.gif

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Man tas pie vienas vietas , vai njemat nost bannu vai nee!!! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Macho , es tik tiko izlasiiju , LU pienjem tikai taadus cilveekus kuri ir visur sekmiigi un tas noziimee , ka tie cilveeki kuri visur ir sekmiigi nu nekaadaa gadiijumaa nevar buut cirvji , nu es domaaju praata zinjaa , nevis citaas jomaas... smile.gif

LOL?

Pirmkaart, var tikt arii nahaljavu.

Otrkaart - ja tev ir visi chetrinieki, tad tas liecina par gudriibu?

Link to comment
Share on other sites

kaugan vareetu jau nonjemt jo vairaak vai mazaak visi cilveeki uz kuriem bija tendenceeta vinja nelabveeliigaa vaardu atklaasme bija tiktieshaam to pelniijushi jo neizceelaas ar iipashi lielu gudriibu jeb vienkaarshi bija vairaak vai mazaak stulbi (laielaakaa dalja) protams bija iznjeemumi kkur to4 beztolkaa dirsa betnu ....

Link to comment
Share on other sites

Mani kaitina cilveeka lamāšanās. Ļoti kaitna jebkāds fleims un brutāls offence. Tāpēc bez žēlastības es tādus vai nu apklusinu ar smirdīgu zeķi, vai arī kickoju no servera. Protams, ka tādi cilvēki nesaprot, ka pie vainas ir viņu uzvedība un tāpēc sūdzas Gign memberiem par mani tongue.gif

Principā turpināšu tāpat attiekties pret jebkuru spēlētāju, kas neievēros vienkāršākās uzvedības normas, kas iederas normālā sabiedrībā. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nu es ierosinu(kautgan ko es varu) smile.gif varbuut panjemt nost un paarbaudiit vai ir labojies itd.

Lielaakaa tiesa uz kuriem cilveeks bija ass(ar vaardiem)(daudzi no vinjiem) , bija to pelniijushi ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...