Jump to content
GIGN Forum

Server Secure


Recommended Posts

esmu dzirdejis par tadu lietu ka serveri var uzhackot ar programu palidzibu un uzkart serveri.... kad tas tiek izdarits serveri nevar neviens ieiet.... kr4 serveris vairs nestrada kamer neieslegsi pa jaunu.... ka no sadiem hackeriem izbegt... zinu ka vajag UPDATE taisit, tad varbut pastastiet ka uztaisit UPDATE serverim uz LINUX?!

Link to comment
Share on other sites

tas ir exploits, kas tiek nodots trijos, man zinaamus veidos - .exe, .pl vai .php ..... tiek izmantots exploits ieksh CS engine faila (Linux) or dll windows ......

nodot shādu packet serverim (by default)......

$packet .= '\prot\4\unique\-1\raw\valve\cdkey\d506d189cf551620a70277a3d2c55bb2" "';
$packet .= '\_cl_autowepswitch\1\bottomcolor\6\cl_dlmax\128\cl_lc\1\cl_lw\1\cl_updaterate\30\mod';
$packet .= 'el\gordon\name\Born to be pig (..)\topcolor\30\_vgui_menus\1\_ah\1\rate\3500\*fid\0\pass';
$packet .= 'word\\'.$password; 

galvenaaa shii koda dala ir (..) kas arii nokar serveri ..... tatad latviski runajot - serverim piesledzas fake speletajs ar nick kas satur (..) un serveris nokras ..... ko dariiit ...... ar lielam gruutibaam bet var - google atrast patch pret exploitu .... cik man zinaams linuxam prieksh 32 bit ir valve supports uz shito - respektivi jaunaja hlds versija shitas ir izlabots, par win zinu ka ir patch ...... tik nezinu cik efektiigs ...... pa cik pasham ir 64 bit, un valve nesupporto 64 bitus - man jadoma pasham , lidz shim secure baalstijaas uz FW, bet saak rasties problemas ar to ..... bet ir jau gandriiz pabeigta jauna aizsardziiba ....

uz PV par sho temu neatbildeeshu ..... zb jau ....

naziic iedo rumaanisko link ..... intreses peec paskatishos ko shie saka par to visu ....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...