Jump to content
GIGN Forum

Viens Uzkara Manu Cs Serveri Un Pc Arii


supermens-osso
 Share

Recommended Posts

Kas tu vispar esi un kads veel tev nau draugs deram ir tu pat nepazisti mani..

smiliez.de_2125.gif Sajauci mani ar osso foruma smiliez.de_2125.gif Cista tev nedalec smiliez.de_2469.gif

Tev sirmis aizveries ciet kur tadi dzimst ka tu tur arii vini grimst smiliez.de_2477.gif

psc! Ar taadu attieksmi vel paliidziibu dabuut veelies! sapno vien, cuuka taads, vairaak nekas! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas tu vispar esi un kads veel tev nau draugs deram ir tu pat nepazisti mani..

smiliez.de_2125.gif Sajauci mani ar osso foruma smiliez.de_2125.gif Cista tev nedalec smiliez.de_2469.gif

Tev sirmis aizveries ciet kur tadi dzimst ka tu tur arii vini grimst smiliez.de_2477.gif

shaubos vai kaads tev peec shii te paliidzees... dry.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu piedodiet bet vins mani neatskir no osso kas nesamaksaja tad sanak kad mans vards ir oskars tad seit kautkads oskars2 kautko nesamaksa tad es vainigiss..

Pliizz ludzu pasakat

te topica, pains vnk pateica, ka tev tas chalis, kas karina tev to serveri augshaa nav tev nekaads draugs, ja jau vinjsh taa dara...nesaprotu ko tu trako...

Link to comment
Share on other sites

tu taksh esi st****... pain vienkaarshi saka, ka tas kursh tev to serveri uzkarinaaja tev nevarbuut nekaads draugs,jo vinjsh tev uzkarinaaja serveri!!! bet tu vinju veel sauc par draugu.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...