Jump to content
GIGN Forum

Gainful 1x1 Online Cup


ciguzins
 Share

Recommended Posts

Njā macho tev reaals IP

dzjeks ziepee

baigaa hujnja blja, cik paskatiijos noteikumos ir punkts, ka nedriikst mutjiit reconectus, a ko man dariit ja piemeeram saakumaa man rezis ir 0-3 ? taadaas situaacijaas sveeta lieta ir uzmutjiit reconectu, pasarg dievs ko citi padomaas ieraugot man taadu rezi smile.gif nu a ja piemeeram man uzkaraas kkas vai nets pazuud un es uztaisu rekonektu, tad diskaabelis uz 1Ls pa reni?

pats forshaakais ir tas, ka rakstot pieteikumu visiem jaaraada sava IP, man jau skiet, ka IP adrese vairaak vai mazaak ir privaata lieta un admini jau nu vareeja padomaat par to... piemeeram, IP adreses nosuutiishana ar PM starpnieciibu adminam, nax man kkadiem bomzhiem jaarada sava IP? pidari smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzjeks ziepee

baigaa hujnja blja, cik paskatiijos noteikumos ir punkts, ka nedriikst mutjiit reconectus, a ko man dariit ja piemeeram saakumaa man rezis ir 0-3 ? taadaas situaacijaas sveeta lieta ir uzmutjiit reconectu, pasarg dievs ko citi padomaas ieraugot man taadu rezi smile.gif nu a ja piemeeram man uzkaraas kkas vai nets pazuud un es uztaisu rekonektu, tad diskaabelis uz 1Ls pa reni?

pats forshaakais ir tas, ka rakstot pieteikumu visiem jaaraada sava IP, man jau skiet, ka IP adrese vairaak vai mazaak ir privaata lieta un admini jau nu vareeja padomaat par to... piemeeram, IP adreses nosuutiishana ar PM starpnieciibu adminam, nax man kkadiem bomzhiem jaarada sava IP? pidari smile.gif

1.denjas stils smile.gif

2.jaa vot taa ir huinja piem man ir mdsl un ip mainaas ko ta?

hehe jasak spelet mazas mapites pret botiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

baigaa hujnja blja, cik paskatiijos noteikumos ir punkts, ka nedriikst mutjiit reconectus, a ko man dariit ja piemeeram saakumaa man rezis ir 0-3 ? taadaas situaacijaas sveeta lieta ir uzmutjiit reconectu, pasarg dievs ko citi padomaas ieraugot man taadu rezi smile.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Šie cup`i veksmīmi sākās , bet neveiksmīgi beidzas laugh.gif

P.s. Cik esmu šada veida cupus redzējis tad tie beidzas ar strīdiem.

P.s.s Varbūt es kļūdos. blink.gif

P.s.s.s. Lai veicas visām komandam kas ir pieteikušās! thumbsup.gif

Tie beidzas deelj taadiem kaa tu, no offense.

P.S. Tos cup'us veido/taisa cilveeki, kuri nepaziist onkuli vaaardaa atbildiiba.

P.P.S. (cik es gudrs - skolaa iemaaciijos, ka aiz 1. "P" seko 2. "P", n1 ne ?) Tos cup'us vada/tiesaa tikpat bezatbildiigi cilveeki kaa tie kuri tos veido/taisa, jo vinjus izveeleejaas bezatbildiigs/i cilveeki.

P.P.P.S. Šie cup'i dažreiz nesākas vispār, dažreiz tie beidzas pusceļā un pie visa vainiigi ir siiki pokemoni, kuriem liekas, ja vinji izveidos cup, tad vinjiem buus 10cms.gif un visi vinjus cieniis un liidiis dirsaa, bet pie taa ka vareetu buut apgruutinaajumi vinji nepiedomaa, tieshi taapeec arii ir striidi.

Link to comment
Share on other sites

P.s. Cik esmu šada veida cupus redzējis tad tie beidzas ar strīdiem.

P.s.s Varbūt es kļūdos.  blink.gif

Tu kaut kāds nariks esi, ka domā, ka kļūdies stāstīdams par to ko redzēji. Ķipa "Es vakar redzēju, kā džeks noleca no mājas jumta, izšķīda pret asfaltu manā acu priekšā un es uz savas Gučči jakas dabūju nedaudz no viņa kiškām. Bet varbūt es kļūdos." smiliez.de_2428.gif

ciguzins - viss kārtībā, tu neesi sīks un bezatbildīgs, bet stulbs gan, jo nittijs neko tev neteica.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2. Aizliegts lietot jebkaada veida skriptus (Bunny hop, duckjump, doubleduck-ja iipashi izcelies skripta lietoshana)]

hmmm ka tu pateiksi kursh zem scripta piemeram bunny hop taisa un ka tas ietekmet speli var ?

8. Aizliegts kaadam speletajam speelet juusu vietaa.

ka tu to zinasi ? pec skill ? nick tads pats ja tu vel IP meginasi parbaudit kas jau ta ir patsparsevi stulbs tad ko darisi ja pie manim kads bus atnacis labs speletajs ?

9. Nažu raundaa aizliegts lietot jebkada cita veida ierochus.

ko aim_mape dos tas nazu raunds ? l33t biki grutak ieraudzit laugh.gif

Ja gadijuma man pazud inets tad spelei pouse netiek uzlikts ? nefiksejat kads rezultats bija..

a un ko darisiet ja savaksies kadi nu piemeram 40 playeri tikai

pedejos metisiet ara ?

Laivai ka ceru ka viss izdosies un kur vares demkas dabut ?

GL & HF thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Domino viss buus ok. Gan es redzeeshu par tiem scriptiem.

2. ja tev pazudiis nets speles rez tiks fikseets.

3. Logjiski ka Online nekad nevar buut 100%% drosh ka tas speeletajs aiz ekraana esi tieshi tu.

4. Runaajot par nazhu raundu. man kaa T ir daudz vieglaak jo vinjus sliktaak redz.

Link to comment
Share on other sites

2. Aizliegts lietot jebkaada veida skriptus (Bunny hop, duckjump, doubleduck-ja iipashi izcelies skripta lietoshana)]

hmmm ka tu pateiksi kursh zem scripta piemeram bunny hop taisa un ka tas ietekmet speli var ?

8. Aizliegts kaadam speletajam speelet juusu vietaa.

ka tu to zinasi ? pec skill ? nick tads pats ja tu vel IP meginasi parbaudit kas jau ta ir patsparsevi stulbs tad ko darisi ja pie manim kads bus atnacis labs speletajs ?

9. Nažu raundaa aizliegts lietot jebkada cita veida ierochus.

ko aim_mape dos tas nazu raunds ? l33t biki grutak ieraudzit laugh.gif

Ja gadijuma man pazud inets tad spelei pouse netiek uzlikts ? nefiksejat kads rezultats bija..

a un ko darisiet ja savaksies kadi nu piemeram 40 playeri tikai

pedejos metisiet ara ?

Laivai ka ceru ka viss izdosies un kur vares demkas dabut ?

GL & HF thumbsup.gif

1. Tev patiik piesieties pie katra siikuma ?

2. Ja arii piesienies, tad izdomaa pamatotu iemeslu nevis slima sunja murgus smile.gif

3. Ja tu nebuutu ljoti nishijs plejerzzz, tad maybe kaads tevii klausiitos, bet citaadaak tu esi tipisks dau*is.

P.S. nomirsti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...