Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Skanu


SchWarZ ;)
 Share

Recommended Posts

Nu problema tada, nu es nemaz īsti nemāku izkaidrot kāda, vienīgi varu pateikt, ka es uz skaņu lai nospēlētu tas ir neiespējami, jo nezinu kadel kad tiko nopirku auztiņas vis gaja labi ideāli, bet nesen pirms kāka laika nezinu kapēc pēksni pat vairs nevar pateikt vai no muguras, vai prieksas nāks, vai no labās vai kreisās puses, vis ir vienādā skaļuma, ne vairāk kreisajā austiņā skaņa, ne kur nekas visa tā skaņa tāda vienmērīga, vienalga no kurienes, lai kādzs arī nāktu. Esmu izmēģinājis daudzko tai skaitā pārinstelēju csu, tacu nekas nepalīdz, varbūt kādam kas līdzīgs gadījies un varētu sniegt pālīdzību ko man darīt lietas labā(ceru ka izpratāt manu problēmu un kadzs varēs arī palīdzēt). smile.gif

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (SchWarZ ;) @ Jan 28 2007, 20:27)
Nu problema tada, nu es nemaz īsti nemāku izkaidrot kāda, vienīgi varu pateikt, ka es uz skaņu lai nospēlētu tas ir neiespējami, jo nezinu kadel kad tiko nopirku auztiņas vis gaja labi ideāli, bet nesen pirms kāka laika nezinu kapēc pēksni pat vairs nevar pateikt vai no muguras, vai prieksas nāks, vai no labās vai kreisās puses, vis ir vienādā skaļuma, ne vairāk kreisajā austiņā skaņa, ne kur nekas visa tā skaņa tāda vienmērīga, vienalga no kurienes, lai kādzs arī nāktu. Esmu izmēģinājis daudzko tai skaitā pārinstelēju csu, tacu nekas nepalīdz, varbūt kādam kas līdzīgs gadījies un varētu sniegt pālīdzību ko man darīt lietas labā(ceru ka izpratāt manu problēmu un kadzs varēs arī palīdzēt). smile.gif

izklausās ka tev kaut kāds mono būtu uzlikts austiņām nevis stereo smile.gif

nu pačakarē sound optionus - apskaties kas tev tur ir un ja nekas nelīdz tad skaņas kartes draiverus pārinstalē.

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (SchWarZ ;) @ Jan 29 2007, 15:31)
Nu ok mēģināšu pārinstelēt draiverus + cd room ari sadirst jau (laikam neveigsmīgs jaunais gads XD.gif ) bus kau kur janovelk tie draiveri. smile.gif

Man liekas tev jaaziet uz vanasistabu , un jaizmazga ausis vajadzeetu aiziet! biggrin.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Man liekas  tev jaaziet uz vanasistabu , un  jaizmazga ausis vajadzeetu  aiziet! biggrin.gifsmiliez.de_2523.gif

Aspratis atradies. Kas tu doma kad es stulbs esmu. Ja nezini adbildi neraksti vispar neko smiliez.de_2469.gif

Un diemzel nelidz pat tas ka parinstele sound card draiverus varbut vel kadam ideja, ko varetu darit lietas laba? Ja ne ne jaspele ar skanu, kas neko nedod smile.gif

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...