Jump to content
GIGN Forum

hmm


uyinaators
 Share

Recommended Posts

kaa lai dabuuj nost banu no irc.delfi.lv ? shausmiigi saaap sad.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm taaka te teema ir par mircu gribeeju pajautaat ko iisti noziimee " ERROR: ERROR Closing Link: 0.0.0.0 (No more connections allowed in your connection class (the server is full)) "

diezgan biezhi man taads paraadaas.. un tikai peec kaut kaadiem 100 connect megjinajumiem es tieku servaa. dazhreiz arii raadas kaut kas cits. no kaa tas ir atkariigs?

Link to comment
Share on other sites

tur jau taa lieta, ka personigi es nekaa nenoziedzos sad.gif atveru vienu dienu ircu - a tur man sejaa ielec teksts - U have been baned! nu kaads maita no mana subnete buus to nopelniijis. Dziive ir nezheliiiga, uz pasaules saapes valda un duurei tikai speeks huh.gif

ps. kur tur iisti jaamelo ?

Link to comment
Share on other sites

Es esmu kaut ko sačakarējis ar savu reģistrēto niku un tagad nezinu, kāda ir parole un nevaru identificēties. Mēģinu kādu nedēļu tikt klāt šai pagrīdes organizācijai, kas saucas irc.lv, pagaidām nav izdevies. Ne e-pasti, ne kontakti ar ircopiem rezultātus nav devuši. Kas viņi ir, no kurienes, kā ar viņiem patiešām sazināties un nebūt ignorētam, man nav izdevies noskaidrot devil.gif

Link to comment
Share on other sites

es varu savu ip mainit vai neee , nekaadas jeegas no taa nebuus, jo izejoshais ip manam subnetam ir viens sad.gif

Link to comment
Share on other sites

btw uy man arii bija bans. Viens pidars ar taadu ip kaa man paraava kline. Es aizmeloju [email protected] (ok taada laikam nav adrese bet kaukas liidziigs) kex paskaidroja kas par lietu un banu nonjeema.

Par nikiem shie gan veel nav likushies ne zinis.

radler - tas tieshi to arii noziimee- server is full - gaidi kad kaads pidars izies aaraa lai ir vieta. Limits max cilveeku skaitam uzlikts laikam.

Link to comment
Share on other sites

a kaads iisti ir tas mails uz kuru vinjiem jaaraksta ?

Link to comment
Share on other sites

nuko aizrakstiiju mailu uz [email protected], un peec kaada laika man uz meilu atnaak shitaads joks

Transcript of session follows -----

*******(to zvaigzniishu vietaa ir taa dzheka tele numurs)@sms.tele2.lv... Deferred: Connection refused by sms.tele2.lv.

Warning: message still undelivered after 4 hours

Will keep trying until message is 5 days old

ehhh kaa vinjam nepaveicaas, tagad es zinu vinja telefona numuru cool2.gif

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Šodien atklāju, ka ir nobanota mana mājas adrese iekš irc.lv, jo kāds džekiņš, ar kuru man ir kopēja ārējā IP adrese ir izmests par vīrusiem. Tagad pie Live huba 100 dienu bana, UO gada bana var pieskaitīt arī šo banu uz nenosakāmu laiku bye2.gif

Ilgi vajadzēja cīnīties, lai provaideris uztaisa viņam atsevišķu apakštīklu, jo savādāk agrāk viņš ar saviem vīrusiem bloķēja visa mūsu tīkla darbību, protams, CS spēlēšana tad, kad viņš ieslēdza datoru, nebija iespējama. Tagad viņš peras viens pats. biggrin.gif

Diemžēl kopējas IP adreses dēļ, iemanās vēl sataisīt publiskās vietās sūdus. Lamjo šausmīgākais, ar kaimiņu štukojam, ka vajadzēs iet mazliet iedauzīt viņam galvu smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...