Jump to content
GIGN Forum

*.bin


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Nee, nu karocca, es nokaccaaju no DC++ ''The sims makin magic cd1.bin'' nu un man vajag vinnu... nu kaa lai pasaka unzipot. Gluzzi kaa .zip failus, tu pannem un unzipo tos, vinnos ir sapreseeti vairaaki faili, un kad unzip vinni iznaak araa... saprati??

Link to comment
Share on other sites

AAAA zini ko pameigjini ''picozip''....paga kur es vinju dabuju man liekas , kavareeja tajaa pashaa dc++ , ja nemaldos.....nu ja tev ar shito nesanaak tad gan es toch nezinu.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu labi, es nokaccaaju daemon Tools, tagad kaa lai es izmantoju.

Man sskiet ka juus nesaprataat tapeec velreiz izskaidrossu.

Man ir fails ''TheSims.bin''

Ssis fails ir kompreseets un man vajag dabuut failus araa no vinna, gluzzi kaa no kaada zip faila, kad kautkas ir vinaa sakompreseets un tu to iznnem aaraa.

Cerams ka saprataat, taadad ka es jau teicu es nokaccaaju Daemon Tools, bet es nemaaku izmantot vinnu, kaads vareetu man paskaidrot kaa vinnu izmanto .

P.S. Vinss unzip .bin failus vai paarveido par kaadu citu formaatu, piemeeram .iso

Link to comment
Share on other sites

zini apakshaa pie pulkstenja ir deamon tools embleema ? nospied uz taas un izveelies "DEvice 0 : [F] no media" kaut kaa taa. Tev paraadisies browzeris un atrodi savu failu, pirmstam. izveeloties, lai raada all fails

aa un neaizmirsti piespiest open smile.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Es zinu kas tev veel var paliidzeet , tipa , tev tikai jaanovelk jaunakais ''adobe reader 6.0'' tipa shita programma atpaziist visus failus , ko neatlaaj citas programmas....bet to vajag ik pa laikam updatot...vismaz es taa vienu failu nevareeju extrakteet , bet caur shito prog. vareeju....

P.S.

Bet shitais jaunais adobe reader 6.0 ir izmeigjinaajumaa uz 20 dienaam es pats to shodien tikai novilku....nu pameegjini shitaadaa veidaa... smile.gif .....

P.S.S.

Veelviens veids , tikai shis veids darbojas ja tev tas fails ir savaa ''xxxx'' folderii.....tu to panjem caur ''cut'' un ieliec my computer+savaa cietajaa.....tad buutiibaa tam buutu jaalassa un tad arii vareetu extrakteet...man shitaads 4akars bija ar cs 1.6.....

Bet atceries shitais veids ir tikai tad ja tas fails atrodas tavaa presoniigajaa ''xxxxxx'' failaa..... smile.gif

Nu vecais ja shitas tev nepaliidz tad es palieku nezinjaa... sad.gif ...bet pameegjini... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...