Jump to content
GIGN Forum

par m-lapaam


Guest darek
 Share

Recommended Posts

EE nevar kaads , plzzz , pateikt kaadu prograamu ar kuru var uztaisiit m-lapu....nu vienkaarshi kura buutu www.xxxxxxx.lv vai com , un ja ir taada prog. kur var dabuut......

Tikai nesakiet dc++ , man taa programma sezh.........

Link to comment
Share on other sites

Nee nu to jau es zinaaju , ka hakeri nemaksaa , taapeec es pats gribeeju uztaissiit kautkaadu prikol lapu biggrin.gif .....bet vai tieshaam neviens nezina , kaadu prog.

P.S.

Tas m-lapas kuras ir bez ''www'' taas nav regjistreetas , bet taas m-lapas kuraam ir ''www'' taam jaamaksaa nodoklji....(vismaz man taa liekas wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

ak dievs kaa es zviedzu smiliez.de_2125.gif aaaahahahahahahaah.....

ko es par sho gribeetu teikt... AHAHAHAHAHA smiliez.de_2428.gif

pirmkart tas xxxxx.lv ir domains nevis majas lapa. Tas ir VAARDS nevis pati lapa. Tu MAKSAA par VAARDU nevis par lapu. Par lapu ir pilnigi atseviskja runa... tas ka tev ir www vai vvv vai xxx vai zzz priekshaa pilniigi nav no svara. Tev var buut kaut vai veeveevee.white-line.com un tapat tu par to maksaasi. Kapec? Tapec ka tas skaitaas pirmaas pakaapes domains. Ja tev ir vaards.com tad par to tu maksaa, jo pa briivu shaadus shitus nepiedavaa. Tas pats attiecas uz .lv .net .org ... Teiksim tev ir iespeja dabut pa briivu taadu vaardu kaa white-line.gign.lv ja es tev to iedoshu, jo gign.lv pieder man. Ja tu esi dabujis white-line.gign.lv, tad tu talak savukart vari dot kadam citam kretiinam piemeram kretiins.white-line.gign.lv (protams ja es esmu uzlicis tev tadu iespeju, ka tu vari talak daliit vaardus). Un par to tu nemaksaa, ja nu vienigi es tev neprasu par to naudu. Vienigie kas var nemaksaat par vaards.lv ir valsts struktuuras. Tiem dod pa briivu. Privatpersonaam un uznjemumiem ir 20ls/gadaa.

Link to comment
Share on other sites

Privatpersonaam un uznjemumiem ir 20ls/gadaa

white-line tu vienkaarshi esi superaciigs ljauj es tev atbildeeshu worma vietaa ka vinsh maksaa 20 Ls gadaa par www.gign.lv smile.gif

kaa arii ja nu tomeer tu esi noleemis to savu lapeli 4iniit tad iespeejams varu tev paliidzeet ar www.xxx.lv

Link to comment
Share on other sites

Sorry , worm , laikam mums nesanaaks jo man piedavaa ar 50 mb/lapu nreizeeju maksu tikai 8 ls.

P.S.

Es shitajaas lietaas neko nesaprotu , bet ko nozimee vaards ''transfeera''....

Link to comment
Share on other sites

Sorry , worm , laikam mums nesanaaks jo man piedavaa ar 50 mb/lapu nreizeeju maksu tikai 8 ls.

P.S.

Es shitajaas lietaas neko nesaprotu , bet ko nozimee vaards ''transfeera''....

Ko tad tu mokies, ja tu neko nesaproti?! biggrin.gif Priekš kam tev savas smadzenītes piebāzt ar tik sarežģitām lietām?

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi gribu iemaaciities kautko jaunu , prieksh manis , proti , uztaisiit prikoliigu m-lapu...taapeec man tas viss interesee... smile.gif

P.S.

Bet ko noziimee tas vaards ''transfeera''...???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...