Jump to content
GIGN Forum

Maza Probleema Ar Web Lapu


eziic
 Share

Recommended Posts

kaut kas neredzeets, bet manam mdsl IP adreses saakushas mainiities kaa zekjes. agraak staaveeja viens IP gadu no vietas, bet tagad paaris dienu laikaa jau otrais jaunais IP. blink.gif nu bet ne par to ir shis staasts, taatad... uz kompja staav uzinstaleets wamp. ieprieksh kad IP nomainiijaas vnk ieraxtiiju interneta mekleetaajaa jauno IP un webs atveeraas kaa parasti, tikai ar forumu bija tur mazs chakars, kuru, pateicoties naziic, atrisinaaju veiksmiigi. bet shoreiz viss ir savaadaak. nomainiijaas IP, ieraxtiiju jauno IP mekleetaajaa un vinjsh man izmeta shaadu jauku errorinju:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.0.59 (Win32) PHP/5.2.0 Server at 87.110.93.155 Port 80

taa kaa esmu sameeraa tups shajaas lietaas, pats galaa nekaadiigi netieku, domaaju varbuut kaut kas vainas wamp parolei vai veel kaut kam, sho to meegjinaaju pamainiit, bet diemzheel bez rezultaatiem. tieshi taadeelj atkal griezhos pie jums, jo jums te ir dazhi zinoshi cilveeki, kuri 100% zina kas par vainu un speetu man paliidzeet. katraa zinjaa jau ieprieksh paldies! wink.gif

edit: ok, varam veert ciet, paarinstaleeju, itkaa aizgaaja unsure.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...