Jump to content
GIGN Forum

Serveris


Recommended Posts

hi atkal, man viens jautaajums =]]

Es taisu vote piemeeram uz kaadu mapi un vinjsh to mapi nevar palaist un izmet kaadu erroru, varbuut ir taada iespeeja ja vinjsh newar palaist mapi tad lai nemet erroru aaraa bet automaatiski kaadu citu mapi iesleedz =]] Ja taa var izdariit tad luudzu paliidziet man =]] thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nee mapei naw ne vainas, manam draugam iet taa mape es nezinu kaapeec tyaa =[[ bet piem kad es gulu vai esmu skolaa kaads uztaisa vote piem uz kaut kaadu neejoshu mapu, serveris izmet error un serveris vairs nestraadaa =[[ vinjsh ir jaaiesleedz pasham =]] bet vai var izdariit tyaa lai vinjsh vismaz automaatiski iesleegtos =]]??? naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

tu vnk neliec visādus šaubīgus mapus, kuriem neesi dabūjis vajadzīgo wad failu... pat ja tu to dabuusi, pleijeri tik un tā nevarēs nokačāt wad bez interneta palīdzības.. un uz citu map vinjsh paarsleegties nevar, jo vinjsh jau ir avarējis un tur nekas nav izdarāms, tikai jālaiž pa jaunu. tāpēc liec tādus map, kuriem nav vajadzīgi atsevišķi wad faili. cerams paliidzeeju 31.giflaughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...