Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Ipb


eziic
 Share

Recommended Posts

ideja taada - tiku pie Invision Power Board 2.1.7. webs man staav uz kompja. uzinstaleeju IPB instalaaciju tipa, nu visu izdariiju kaa vajag un viss arii smuki aizgaaja un straadaaja. un tad peekshnji man shodien nomainiijaas IP adrese. nu neko, gaaju iekshaa web'aa ar jauno, pats webs straadaa, bet verot valjaa IPB atveras tikai pirmaa lapa, peec tam taalaak neko nevar izdariit, ne ielogoties neko. un nu pats interesantaakais - ieejot webaa man augshaa mekleetaajaa raadaas jaunaa IP adrese, bet ejot forumaa kaut kur taalaak par pirmo lapu izmet veco IP un pasaka, ka lapa neexistee. ja vecaa IP vietaa ieraxta jauno un paareejos kjeburus atstaaj, tad forums aiziet arii taalaak, bet nu katru reizi kaa spied taalaak paarraxtiit IP... smile.gif ljoti ceru, ka kaads saprata manu probleemu un spees man paliidzeet. noteikti kaut kur konfigos ir saglabaajies kkaads diiflautais IP, bet es tur izvazaajos pa visu mapi jau 2 reizes un tomeer neko neatradu. paldies jau ieprieksh unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaapaarinstalee. ja negribi tad tev jaalien iekshaa visos *.php un jaamaina IP jo tev image instaleejot ir tipa noraadiiti uz konkreetas IP!

Link to comment
Share on other sites

Bulli nedirs daudz.

Bet par tēmu, ja tev ir Macromedia dreamweaver, tad palaid to, atver pox kādu php failu tad nospied Ctrl+f atvērsies logs, kurā norādi Find in: Folder, un blakus norādi savu forum folderu... tad paņem Search: Source Code, tur kur aile Find, tur ieraksti veco ip, un tur, kur replace tur ievieto jauno ip. tad nospied pogu Replace all ( pirmstam vari uztaisīt foruma mapei BAckupu (janukas, kaut gan nekam nevajag notikt...)), BET ja tev nau macromedia dreamweaver, tad laikam atver failu conf_global.php un tur nomaini

 $INFO['sql_host']  	=	'jaunais_ip';
$INFO['board_url']  	=	'http://jaunais_ip/forum/';

['board_url'] bija tas kas tevi čakarēja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...