Jump to content
GIGN Forum

par skolu


Guest darek
 Share

Kaadaa sokolaaa maaciities peec pamatenes?  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

White-line

R1.g tieshaam buutu labi, bet ja tur nevari tad ej uz kaadu skolu kur tu vari dabuut profesiju. Peec manaam domaam vispiemeerotaakais buutu tekjis vai koledzha, jo ja tu peec videnes iespruudiisi un netiksi izgliitiibaa uz priekshu tad tev buus tuuplis, bet ja iesi tekjii tik traki nebuus. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag tehnikumu - naac uz Kandavas lauksaimnieciibas tehnikumu wink.gif . Es a' veel iisti nevaru izdomaat ko dariit peec 9. klases, bet veel jau laiks ir (1 gads). Mutere un veel dazi teica lai es itkaa maacoties liidz 12 un tad skatoties. taapat jau nekas nebuus zaudeets. (varbuut) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

RV1G, nav tikai briinumbeernu skola!!Es pats pabeidzu un neuzkatu sevi par taadu!!!Tikt iekshaa ir diezgan gruuti un no saakuma notureet maaciibu tempu arii buus pagruuti, bet peec laika pierodi un viss ir loti normaali!!! Iesaku meeginaaat un pabeigt 12. klases, ja vari tad RV1G, ja nee tad citaa skolaa ar labaak atsauksmeem!!!Par profesiju uzreiz iet nezinu vai vajag es tev ieteiktu ieguut videejo izgl.. un tad jau vareesi domaat kur studeet!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu , cik es esmu dzirdeejis tad 1 gimnaazija sux hard (skolotaaji...)

ok , to es esmu dzirdeejis , bet vari iet ja tev gribaas

pats laikam ieshu riigas komerc-vidusskolaa (laikam taa tas nosaukums bija)

tjipo maajas darbu neuzdod , gadaa ir tikai kaadi 3 kontroldarbi

tu nezini cik tev shodien stundas , jo katru riitu to pasaka

vispaar ownz

Link to comment
Share on other sites

Infusion par tiem skolotaajiem - nav taisniiba(ir tikai paariz izneemumu)...

Tas ka uzdod daudz maajas darbu un gandriiz katru otro nodarbiibu ir kontroldarbi tas nenoziimee ka suxx!!! wink.gif

Ja kaads negrib seviski noslogot sevi ar maaciibaam tad lai nemaacas RV1G....

Re kur Infusion iesaka taadas skolas... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

r1g sux tikai prieksh atsaldeetajiem. Izgliitiiba ir domaata lai to ieguutu nevis lai buutu peec iespeejas mazaak maajasdarbu un veelnezinkas. Peedeejais kas tur sako ir skolotaaji (it IIPASHI jau vidusskolaa) (man 10 klases anglenes skolotaaja nepatika nu i viss)

Link to comment
Share on other sites

Tie , kas jau ir pabeigushi pamateni...kur juus aizgaajaat????? smile.gif

Es pabeidzu vidusskolu (Rīgas Angļu Ģimnāzija 95' gada izlaidums), pēc tam atradu darbu un pēc kāda laika pabeidzu Latvijas Universitātes Vadības un Ekonomikas fakultāti.

Ja gribas dzīvē kaut ko sasniegt, vajag mācīties. Izglītotiem cilvēkiem ir gan labi draugi un paziņas, gan nodrošināta dzīve, gan nauda izklaidei.

Link to comment
Share on other sites

Nu paldies , ka balsojaat , es laikam piekritiishu vairaakumam.....buus jaaiet parastaa videnee un peec tam uz kaadu augstskolu.......

P.S.

''Neko nedariit , seedeet maajaas un speeleet cs'' to es izveidoju prikolam.....hhmmm smile.gif .....bet laikam dazhi no memberiem saistiis dziivi ar datoru...un......counter-strike..... smile.gif ...

nu sho topicu var......lock.gif

P.P.S.

Un veelreiz pateicos , tiem , kas te nopietni balsoja.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...