Jump to content
GIGN Forum

Domino: Just One Round


Domino
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta !!!

Es uzmonteju kartejo muviju

Vinsh bija domats savam draugu lokam jo es vinju netaisiju nekadu baigako bet nu draugs teica ka lai ielieku jo vins labs ira

Par muviju !!

Prieks tiem megabaitiem vinsh ir pa izsu bet kvalitate apmierinas pat vis prasigakos skatitajus

nu reku bus muvijs un ceru ka jums patikska4a

rekubildes bildes

atvainojos ieprieksh par bilzu slikto kvalitati jo tas caur kameru biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

akdievs.... nozheeloju ka izteereeju daargo laiku velkot kautko tik, tik... beztolka muuvijs, nesapratu kaada jeega no taada vispaar, vienu fragmentu muljaa 10x un jaa jau nu tochna "apmierina" visus, ja nezinaaji tad 800x600 cs muuvijos ir gandriiz kaa minimums ;( negribu tevi nolikt bet nav forshi, ka katru kaku liek forumaa, nebuutu tachu forshi, ja katru reizi kad es pakakaatu, nofocheetu kluci un to ieliktu te un gaidiitu UBER krutaas atsauksmes...

Link to comment
Share on other sites

blja labinieks - septinji killi, ja neskaita to, ka -5 muguraa un -2 pret k-kaadiem cheliem, kas skreeja ar nazhiem rokaas smile.gif

kvalitaate sakaina, tak ieej netlames forumaa un tur ir viens normaals tutoriaalis, kur ir paraadiits kaa uztaisiit labas kvalitaates cs movegus, peec taa parauga taisot tu ieguusi augstas kvalitaates movegu, kur 1min filminas sver 15MB (man liekas, tas ir standarts)!

Link to comment
Share on other sites

mmm

es to muviju netaisiju nedelju smiliez.de_2469.gif moska man tas prasija 10 minutes nu tas neskaitot renderingu smiliez.de_2428.gif

Kaada starpiiba ka tu vinju taisiiji 10min? Tev vinjsh likaas gana labs lai ieliktu gign forumaa, davaj uztaisi labaako uz ko esi speejiigs un tad paraadiishu ko es maaku. K?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...