Jump to content
GIGN Forum

Sveicam Worm :)


lolik
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Izradijas, ka worms ir vel perversaaks par biifu! smile.gif Bet vins to tur ieksa, tapec es prognozeju, ka tu veciit driiz saiesi sviesta... man loti zeel! wink.gif

ps worm, tu izmanto enumproceses no psapi un pec tam katram pidam taisi openprocess? Tev deretu noskaidrot, kurs proces panem laiku, jo es lieku 5ls, ka nobremze openproces!

Beefy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

garaam, CreateToolhelp32Snapshot

Sito es zinu, bet ta ir loti smaga funkcija... ja vel visus stekus, thredus un parejo krepu paprasa... un NT var but problemas, toties rule uz 95 un 98 atskiriba no enumproceses. tu laid ar TH32CS_SNAPPROCESS vai TH32CS_SNAPALL? Vienalga loti smaga fncija... tomer tapat interesanti, kas uztaisa lielo pauzi - createsnapshot vai getnextprocces. Var meginat laist no buster aplikacijas, jo iespejams, ka kaut kur tajas funkcijas, kas taisa to enumeraciju, ir mutex un mutexi darbojas visas applikacijas ietvaros. varu iedot interesantu kodinu, kas sare atminu starp aplikacijam, tikai nesmu drosh, ka tas atbalstija 98tos logus. Tad vari izpildit enumeraciju otra procesa un kad viss izdarits, tad nolasit no procesa atminas. Tikai jaizdoma, ka sasinhorinzet lasisanu, bet ja nemaldos, bija kaut kadi blokejosie eventi ari prieks procesu komunikacijam. Varu uzzinat, ja ir interese! thumbsup.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...